Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Karta Zbliżak, a powiadomienia push w aplikacji

Dzień dobry,
pytanie dosłownie takie samo jak w temacie.

Czy istnieje możliwość konfiguracji aplikacji mobilnej tak, żeby płatności wykonane przez Kartę Zbliżak (podpiętej pod to samo konto, co Karta Zbliżeniowa) przekazane zostały jako powiadomienia push w aplikacji mobilnej.?
Sprawdzałem zarówno możliwości aplikacji jak i konta MojeING na desktopie, ale nie znalazłem możliwości włączenia funkcji powiadmień push dla Zbliżaka.

Odpowiedz
0 Lajków
everysmith
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
17-10-2017
Wiadomość 1 z 3 (6 307 wyświetleń)

Re.: Karta Zbliżak, a powiadomienia push w aplikacji

Sprawdzałaś w aplikacji w menu:

Dane i ustawienia > Aplikacja mobilna > Powiadomienia PUSH Zarządzaj

Pojawia się lista rachunków i karty. Nie ma zbliżak tutaj? 

Z tego miejsca można zaznaczyć rachunki i karty, z których mają przychodzić powiadomienia.

Jeżeli jest i jest zaznaczona jako aktywne powiadomienia, to pytanie czy transakcje wykonywane tą kartą są online.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (6 279 wyświetleń)

Re.: Karta Zbliżak, a powiadomienia push w aplikacji

Ach faktycznie, działa. Dziękuje serdecznie.

everysmith
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
17-10-2017
Wiadomość 3 z 3 (6 256 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy