Odpowiedz

Google Pay dla niepełnoletnich

Witam czy będzie możliwość dodania karty do Google Pay przez osoby niepełnoletnie, tak jak w ofercie konkurencyjnego banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Doxy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 472 wyświetleń)

Re: Google Pay dla niepełnoletnich

Nie mamy jeszcze takiej informacji. Twoje zainteresowanie uruchomieniem tej usługi przekażę do odpowiedniej jednostki naszego banku. Teraz dla klientów małoletnich proponujemy płatności kartą Visą Zbliżeniową lub MasterCard w telefonie. Wymagane jest udzielenie zgody przez pełnomocnika ustawowego w Moim ING pod rachunkiem małoletniej osoby lub w trakcie wizyty w oddziale. Jeśli taka zgoda jest - wystarczy uruchomić płatności w szczegółach karty w Moje ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (6 407 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy