Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

Jeśli chodzi o Garmin  Pay – rozważamy możliwość jego wprowadzenia. Jeśli podejmiemy taką decyzję i ustalimy konkretny termin wprowadzenia to poinformujemy o tym klientów.

MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 21 z 70 (37 705 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Obecnie tak, jedyny sposób to konto w innym banku. List banków masz tutaj: https://www.garmin.com/pl-PL/garminpay/banks/

Co ciekawe mając to inne konto dostrzegam plusy tego innego banku.

 

Ostatnio Garmin wypuścił nowy zegarek z Garmin Pay (pomijając jego cenę): https://www.cashless.pl/5742-garmin-pay-marq

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 22 z 70 (37 546 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Chyba coś jest na rzeczy bo:

 

"Do nowego regulaminu bank wprowadził też zapisy dotyczące nowego typu rachunku służącego wyłącznie do operacji bezgotówkowych oraz płatności mobilnych przy pomocy zegarków."

 

Źródło: https://www.cashless.pl/5823-ing-nowy-regulamin-wycofanie-halo-slaski

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 23 z 70 (37 155 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dzień dobry.

Czy wiadomo już kiedy usługa zostanie udostępniona w Banku ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Damek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-05-2019
Wiadomość 24 z 70 (37 001 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Tak jak pisałem niedawno -  rozważamy możliwość jego wprowadzenia. Jeśli podejmiemy taką decyzję i ustalimy konkretny termin wprowadzenia to poinformujemy o tym klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 25 z 70 (36 976 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Choć używam na codzień Apple Pay w ING to posiadam również zegarek Garmina, który ostatnio coraz częściej gości na mej ręce. Byłoby super mieć możliwość relizowania płatności z jednego banku. Kilka kont w ING w zupełności mi wystarcza, a nowe, specjalnie dla potrzeb Garmin Pay założone w Santander jedynie komplikuje mi życie. Przelewam na to nowe konto środki, by zasilić tam kartę. Trochę bez sensu, ale co zrobić?! Pomijam już fakt, że zyskuje na tym z znacznym stopniu Santander, którego klientem stałem się z przypadku. Szkoda, bo wydaję na zakupy kartą co misiąc sporo. Czekam na przemyślenia zarządu ING w tej kwestii i pewnie nie tylko ja!!

krznid
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
16-06-2019
Wiadomość 26 z 70 (36 499 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Ja jestem użytkownikiem Google Pay w telefonie. Bardzo wygodna sprawa. W chwili obecnej w aplikacji działają karty debetowe i kredytowe. Posiadam zegarek Garmin Forerunner 645 Music z możliwością płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Tak jak poprzednik byłem zmuszony do założenia dodatkowego konta w konkurencyjnym banku. Tylko po to aby móc swobodnie płacić w sklepach podczas treningu i nie tylko. Również czekam na wprowadzenie przez bank ING płatności mobilnych Garmin Pay. Takie przelewanie pieniędzy z jednego banku do drugiego jest takim obejściem na około. Co najważniejsze teraz każdy nowy zegarek w portfolio Gamina posiada funkcję płatności mobilnych więc użytkowników takich będzie z miesiąca na miesiąc coraz więcej.
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 27 z 70 (36 497 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dziękujemy za Wasze opinie. Jeśli będziemy mieć nowe informacje - damy znać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 28 z 70 (36 487 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dokładnie Santander jest bardziej innowacyjny. Przeniosłem się do tego banku ze względu na możliwość płacenia zegarkiem Garmin Fenix 5 plus. W ING zostało mi tylko konto firmowe.

Odpowiedz
0 Lajków
plyndz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-06-2019
Wiadomość 29 z 70 (36 243 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Szczerze, to nawet PKO wydaje mi się lepsze - właśnie z powodu Garmin Pay, ale nie mają Google Pay, a klientem ING jestem jeszcze od czasu Banku Śląskiego (bez ING w nazwie).

 

PS.

PKO ma fajny bajer - jak zaplanuję przelew na "za jakiś czas" to mogę zablokować kwotę na koncie tak, żeby przelew na pewno sie udał.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 30 z 70 (36 237 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy