Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

Zrobiłam przelew, chce wygenerować potwierdzenie. Przy każdej opcji (pobierz, zapisz i zapisz i wyslij) dostaje komunikat "brak uprawnień do zapisu". Czy jakieś specjalne uprawnienia muszę posiadać? Gdzie? Aplikacja jest totalnie nieintuicyjna. Do niedawna (bo już nie jest dostępna) korzystałam z ing dla przedsiębiorcy - w niej nie było problemów z potwierdzeniem, czy choćby z przelogowaniem się. Nowe jest wrogiem dobrego
Odpowiedz
0 Lajków
Amara
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-08-2018
Wiadomość 1 z 7 (19 046 wyświetleń)

Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

[ Edytowane ]

Jeżeli chcesz to zrobić - musisz zezwolić aplikacji na dostęp do pamięci urządzenia.
Proszę, wejdź w ustawienia swojego telefonu. W szczegółach aplikacji Moje ING nadaj jej uprawnienia do zapisu (sekcja Zezwolenia/Uprawnienia).
Wiem, że przyzwyczajenie do nowego wymaga czasu. Aplikacja pozwala nam na realizację wielu czynności, które w poprzedniej wersji nie były dostępne. 
Mam nadzieję, że w przyszłości zmienisz swoje zdanie. 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 7 (18 986 wyświetleń)

Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

W uprawnieniach zaznaczone mam zgody: aparat, kontakty, lokalizację i powiadomienia. Dostępna jest jeszcze jedna: aktywność fizyczna, nieodhaczona.

Nie widzę jednak uprawnień do zapisu. Gdzie je znajdę? Samsung S20, android13.

Odpowiedz
0 Lajków
pirates69
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
26-01-2023
Wiadomość 3 z 7 (5 633 wyświetleń)

Re: Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

Zdiagnozowaliśmy, że na urządzeniach z systemem Android 13 pojawia się problem związany z brakiem możliwości zapisania plików z aplikacji. Użytkownik widzi komunikat informujący o tym, że nie ma nadanych uprawnień.

Błąd ten zostanie wyprowadzony w wersji aplikacji. Do tego czasu proponuję zapisanie plików w wersji przeglądarkowej na swoim urządzeniu. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 7 (5 471 wyświetleń)

Re: Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

Dziękuję za informację
Odpowiedz
0 Lajków
pirates69
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
26-01-2023
Wiadomość 5 z 7 (5 464 wyświetleń)

Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

Mam tak samo nie mogę nadać tych uprawnień, po tym jak telefon wrócił z serwisu i wgrali nowe oprogramowanie.
Telefon to Samsung Galaxy S21 5G 
Problem zgłosiłem do ING i mam czekać na odpowiedź z działu technicznego.

Odpowiedz
0 Lajków
GrekK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-03-2023
Wiadomość 6 z 7 (4 055 wyświetleń)

Re: Re.: Brak uprawnień do zapisu potwierdzenia przelewu

Błąd jest nam znany, pracujemy nad jego wyprowadzeniem. W kolejnej aktualizacji aplikacji opcja zapisania pliku powinna już działać. Przepraszamy za kłopot. Do tego czasu proponuję zapisanie plików w wersji przeglądarkowej na swoim urządzeniu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 7 z 7 (3 937 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy