Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Dostałem infomracje na prywatnej wiadomosci od obslugi:

 

"tak, otrzymałam informację, że nie ma dźwięku na iOS. Tak zostało to zaprojektowane. Może Pan otrzymać push z dżwiękiem wyłącznie przy włączonej aplikacji. Są to ustawienia iphona

Przepraszam za niedogodności."

 

Czyli programisci ING nie ogarnęli...

Odpowiedz
0 Lajków
karmazun
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
1
10-01-2017
Wiadomość 11 z 18 (21 955 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

No cóż, budzisz się rano a na ekranie telefonu "nnn.nn mniej na twoim koncie... " "nnn.nn mniej na twoim koncie".

Myślisz OK, "tak to działa".

Może dramatyzuje, ale w gruncie rzeczy wydaje mi się, że właśnie poto wymyślono te powiadomienia.

Jeżeli chce być informowany o zmianach na moim koncie to niech działa to o każdej porze dnia i nocy.

Nie tylko gdy aplikacja jest uruchomiona i wykonuje operacje, bo wtedy to zupełnia mija się z celem.

Myślę, że rzecz warta do ponownego zastanowienia się i wprowadzenia zmiany.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 18 (21 947 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Na androidzie powiadomienia sa, a na IOS nie ma.

 

Czyli albo nie zrobili bo nie wiedza jak, albo to bład.

 

Też uważam, że powinny być takie powiadomienia.

 

Z innych aplikacji dostaje bez problemu powiadomienia, ale możliwe, że jest to skutek tego, że do niektorych aplikacji jesteś cały czas zalogowany, a tutaj ze wzgledów bezpieczenstwa nie mogli tego zrobic, bo musza kończyć sesję.

Jeśli sa to względy bezpieczeństwa to ok, wole nie mięc dzwięku niż być stale zalogowany, ale raczej zakładam, że jest to do rozwiazania, bo w koncu powiadomienia o traskacji dostaje, czyli jakos tam zalogowany jestem...

Odpowiedz
0 Lajków
karmazun
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
1
10-01-2017
Wiadomość 13 z 18 (21 618 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Wiem, i pozdrawiam, że Bank jest w dobrych relacjach z ludźmi, którzy systemy Apple mają w małym palcu. Podpytałbym ich jak to jest z tymi powiadomieniami. Dostaje z dźwiekiem powiadomienia z innego banku. Więc musi być na to sposób. Inne aplikacje, typu gry mojego syna, potrafiły mnie postawić na nogi w nocy. 

System się zmienia, już wkrótce przecież nowa wersja, myślę, że Bank pójdzie z duchem czasu i da radę. Ma być dźwięk? To będzie, czy aplikacja jest włączona czy nie.

Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 18 (21 604 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

[ Edytowane ]

Mnie osobiście ten dźwięk wcale nie jest potrzebny. Miałem telefon na Androidzie i gdy wprowadzone zostało Moje ING aż mnie wkurzało, że każde **beep**nięcie na moim koncie było uzupełnione dźwiękiem, którego nie dało się wyłączyć.
Dzisiaj mając IOS jestem z tego bardzo zadowolony. Wiadomości PUSH działają po cichu.
Więc jeśli ING chciałby coś pogrzebać w aplikacji to od razu apeluje - chce mieć możliwość w ustawieniach wyłączenia dźwięku.
Natomiast gdy jestem zalogowany - powiadomienia push mają dźwięk. Nie można tego wyłączyć ale z drugiej strony da się z tym żyć. W końcu w tym momencie korzystam z aplikacji MOJE ING.

PS Notabene - na IOS w aplikacji facebook również nie ma dźwięku podczas powiadomień lub w zdecydowanej większości nie działają (messenger nie ma takich problemów). Oczywiście można to włączyć, trochę kombinując ale 90% użytkowników żyje bez dźwięku. IOS ma to do siebie - że zaletą jest zamknięty system ale też to jego największa wada

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 15 z 18 (21 588 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Ja też, jak już wspomniałem wcześniej nie potrzebuje dźwiękowego powiadomienia.

Niemniej sprawdziłem jeszcze czy mając włączoną aplikację w tle dźwięk się pojawia. Nic z tego.

Mam inną aplikacje bankową i **beep** działa niezależnie czy jest włączona czy nie. Kwestia ustawienia w powiadomieniach dla danej aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 18 (21 564 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Hej co do fb to wystarczy właczyć w ustawieniach aplkacji i dzwiek jest.

Tylko w ustawniach nie w telefonie, ale jak już jesteś w facebooku to tam to zmieniasz.

 

Co do dzwięków, niektórzy ich potrzebuja niektórzy nie...działajaca opcja właczania lub wyłaczania załatwiła by sprawę.

Odpowiedz
0 Lajków
karmazun
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
1
10-01-2017
Wiadomość 17 z 18 (21 556 wyświetleń)

Re.: Brak dźwięku i wibracji dla powiadomień dla urządzeń iOS

Hej
Wiem jak włączyć dźwięk w aplikacji fb 🙂
Chodziło mi tylko o to, ze wielu ludzi o tym nie wie i jakoś żyje
Co do dźwięku na iOS w aplikacji Moje ING jeśli ma być dźwięk to tylko wtedy jeśli będzie można sobie ustawić włącz/wylacz
Z dwojga wole push bez dźwięku bo wole miec powiadomienia dyskretne 😉
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 18 z 18 (21 524 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy