Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam po aktualizacji do Windows 10 dla telefonu Lumia 640 DS, po uruchomieniu aplikacji wyświetla sią ona na nie pełnym ekranie. Szukając informacji po innych forach spotkalem sie z takimi problemami.

Uciążliwośc polega na tym, że przyciski nie reagują tam gdzie są one wyświetlane. Kiedy planowana jest aktualizacja "poprawka"

Adam
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
5
01-12-2015
Wiadomość 1 z 159 (31 264 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Pracujemy nad wyprowadzeniem problemów na Windows 10. W następnej aktualizacji wszystko powinno już działać prawidłowo. Planujemy ją wprowadzić do końca stycznia 2016 r.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 159 (31 231 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Hej! mam ten sam problem na 2 telefonach z WIndows 10. Masakra to dla tej aplikacji zmieniałem konto z mbank na ING bo było proste i przejrzyste. Teraz ZONK! No dobra czekam do stycznia.

Najlepsze jest to że nie ma problemów z wszystkimi moimi aplikacjami na Windows 10 a mam ich ponad 100 z WIndwows 8.1 mobile na 10 wszystko chula tylko ING nie chce.

Czekam z niecierpliwością ponieważ paragony chciałem skanować Emotikon: Smutny
lio
lio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
03-12-2015
Wiadomość 3 z 159 (31 184 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam, to samo na Lumii 735 z Windows Mobile 10 Emotikon: Smutny

Pozdrawiam, Piotr

krapio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
05-12-2015
Wiadomość 4 z 159 (31 096 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

A ja mam inny problem, który mnie dziś mocno zdenerwował.

Wszystko fajnie pięknie, używam aplikacji od dawna i raczej jestem z niej zadowolona. Jednak dziś wkurzyłam. Jakim cudem mam wykonać przelew telefonem w momencie, kiedy ING każe mi wpisać hasło, które przychodzi na moją komórkę, podczas gdy ja jestem zalogowana do aplikacji? Chcąc odczytać smsa aplikacja się zamyka, więc nie jestem już w stanie wprowadzić tego kodu nawet jeśli jakimś cudem szybko uda mi się go zapamiętać :/ Miałam przez to dzisiaj spore kłopoty, bo nie byłam w stanie wykonać przelewu i kilka moich planów się posypało. Zróbcie coś z tym proszę.

marmik5343
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
17-12-2015
Wiadomość 5 z 159 (30 829 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Opisana sytuacja może być związana ze zbyt małą ilością dostępnej pamięci RAM w telefonie. Możesz ją zwiększyć przez wyłączenie tymczasowe zbędnych procesów i aplikacji, które mogą działać w tle.

Zachęcam również do zapoznania się z instrukcją jak wpisać kod autoryzacyjny w aplikacji.

Jeżeli nadal będziesz mieć kłopoty z aplikacją skontaktuj się z całodobową infolinią: 32/ 357 00 10.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 6 z 159 (30 783 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@marmik5343
Też miałem ten problem. Ostatnio jest ok. Sms przychodzi gdy jestem w apce. Wychodzę, odczytuję, wracam, apka otwiera się w miejscu gdzie wpisuję kod.
Odpowiedz
0 Lajków
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 7 z 159 (30 634 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Aktualizacja wprowadzona ale dalej błąd nie poprawiony czyli aplikacja nie wyświetla się na całym ekranie w Lumia 640 z W10M
damkow89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
29-01-2016
Wiadomość 8 z 159 (29 534 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Niestety poprawka z dzisiaj tj 29.01.2016 r.  nie zmienia kompletnie nic. Trudno jest uwierzyć w to, ale mam wrażenie o wielkiej niekompetencji z Państwa strony. Wersja Holenderska działa bez najmniejszego problemu. Proszę w takim razie powiedzieć co zrobić, aplikacja jest bezuzyteczna, mam i chcę bankowość  mobilną ale niestety nie moge jej używać. Czy zmieniac bank?. Czy jest wielki problem dla dewelopera uruchomić aplikacje na tym sestemie i przetestować - nie sądzę.

Adam
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
5
01-12-2015
Wiadomość 9 z 159 (29 490 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@damkow89 @Adam następna aktualizacja aplikacji mobilnej wprowadzi zgodność z systemem Windows 10 Mobile. Nie możemy jeszcze podać dokładnej daty tej aktualizacji. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 10 z 159 (29 288 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy