Odpowiedz

Błąd dla iOS 17

Aplikacja nie działa z iOS 17 i nie da sie zalogować się na konto.

"Błąd wykonania transakcji (D)!" pojawia sie podczas logowania kluczem U2F na iPhonie 13. Reinstall i usuniecie telefonu z ustawień konta nie pomaga.

Ddpaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-09-2023
Wiadomość 1 z 18 (8 388 wyświetleń)

Re: Błąd dla iOS 17

Prosimy o informacje na jakim etapie występuje ten błąd: Czy przykładasz klucz U2F, autoryzujesz się nim, aplikacja się ładuje i dostajesz błąd pobierania danych? Czy błąd pojawia się od razu po przyciśnięciu U2F?

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 18 (8 358 wyświetleń)

Re: Błąd dla iOS 17

Po reinstalacji próbuje aktywować aplikację. Błąd pojawia się zaraz po przyłożeniu klucza U2F do telefonu.

Ddpaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-09-2023
Wiadomość 3 z 18 (8 338 wyświetleń)

Re: Błąd dla iOS 17

Proszę spróbuj przyłożyć klucz U2F do ekranu i przesunął powoli w stronę NFC (czyli do góry ekranu, nieopodal lokalizacji notcha). Powinno zadziałać. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 18 (8 145 wyświetleń)

Re: Błąd dla iOS 17

To nie jest wątek o tym, że nie umiem się posługiwać NFC w telefonie, tylko o tym, że wasza aplikacja nie działa. Teraz nawet nie mogę dodać klucza w ustawieniach.

Ddpaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-09-2023
Wiadomość 5 z 18 (7 855 wyświetleń)

Re.: Błąd dla iOS 17

Dokładnie!!! podbijam. mam to samo. I to nie jest kwestia nieumiejętności użycia klucza, ewidentnie z poziomu iOS są prawidłowe wskazówki potwierdzające użycie klucze. Po prostu apka zamiast zalogować pokazuje ten błąd. Ewidentnie apka. Przeinstalowanie nie pomaga. Zróbcie coś z tym.

artsssss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
27-09-2023
Wiadomość 6 z 18 (7 799 wyświetleń)

Re.: Błąd dla iOS 17

Mam ten sam problem.

iOS17 dla deweloperów jest od czerwca, a ING dopiero tydzień temu się o tym dowiedziało.

Na infolinii po sprawdzeniu prób logowania okazało się, że za każdym razem gdy wyskakuje błąd i nie można się zalogować do aplikacji to w systemie banku jest udane logowanie. Bardzo ciekawe, ale mało śmieszne ze względów bezpieczeństwa. 

darecki_pp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
29-09-2023
Wiadomość 7 z 18 (7 665 wyświetleń)

Re.: Błąd dla iOS 17

Po stronie Moje ING Mobile w zakresie U2F nie było wprowadzanych żadnych dodatkowych zmian. Zauważyliśmy, że na telefonie z iOS 17 pojawiają się problemy z odczytywaniem kluczy U2F. Na chwilę obecną pracujemy nad poprawą tego rozwiązania tak, żeby dostosować aplikację do obecnego stanu technicznego telefonów Apple z nowym systemem.

 

Przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją i dziękujemy za zgłoszenie które pozwoli nam lepiej przeanalizować problem. Dziękujemy za informację na temat błędu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 8 z 18 (7 277 wyświetleń)

Re.: Błąd dla iOS 17

Na przyszłość jednak warto by było, abyście testowali swoją aplikację na nowych wersjach iOS’a zanim trafią one do wszystkich. Od tego są bety.
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 9 z 18 (7 240 wyświetleń)

Re.: Błąd dla iOS 17

stwierdzenie "Po stronie Moje ING Mobile w zakresie U2F nie było wprowadzanych żadnych dodatkowych zmian"

działa w tym przypadku na niekorzyść Państwa banku. Nie ma się co tłumaczyć. Czasem po prostu powinny być zmiany, o czym świadczy dalsza część wiadomości i nie ma co sobie w kolano strzelać takimi stwierdzeniami od którego się zaczęło wiadomość. Dużo lepiej będzie trzymać otwarty poziom komunikacji.

 

Zatem trzymam kciuki o szybkie doprowadzenie do naprawy sytuacji!!!

i pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
artsssss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
27-09-2023
Wiadomość 10 z 18 (7 233 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy