Odpowiedz

Autoryzacja transakcji za granica

Przebywam za granica. Kody sms nie dochodza na telefon. Ani na ang numer ani na polski. Zainstalowalem aplikacje ing ale ona takze prosi o podanie kodu z smsa. Jak to zmienic zeby ominac smsy? Aplikacja miala zapewniac autoryzacje bez kodow wysylanych smsem?
Odpowiedz
0 Lajków
Bartek85
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
10-06-2019
Wiadomość 1 z 3 (595 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja transakcji za granica

System w banku sam zdecyduje czy potrzeba kod czy tylko potwierdzenie w aplikacji, w moim przypadku wymaga SMS zawsze przy transakcjach z nowym odbiorcą. Nawet jeśli jestem na komputerze trzeba sms a nie potwierdzenie w aplikacji.

Może ktoś z banku się wypowie co do tego ze sms nie przychodzi...
Odpowiedz
0 Lajków
ErRoR
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
115
1
12-03-2018
Wiadomość 2 z 3 (569 wyświetleń)

Re: Autoryzacja transakcji za granica

Bartek85, o sposobie potwierdzenia przelewu czy innej dyspozycji, decyduje nasz algorytm. Nie ma to znaczenia, czy masz aplikację, czy też nie. Potwierdzenie dyspozycji może nastąpić poprzez kod z SMSa lub w aplikacji - nie można ustalić jednej metody autoryzacji jako domyślnej.

Wiadomości z kodami autoryzacyjnymi wysyłamy na numer telefonu, który wskazałeś w naszym banku. Możesz go sprawdzić w Moim ING - zakładka Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo. Jeśli jest on poprawny, proszę spróbuj zresetować telefon. To powinno pomóc Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
110
31
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (563 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy