Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

„Najnowsze doniesienia mówią o tym, że prawdopodobnie na początku marca lub pod koniec lutego tego roku płatności mobilne od Apple zadebiutują w Czechach oraz na Słowacji.” - ING będziecie szybsi????
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 511 z 573 (9 559 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Biorąc pod uwagę, że zabierają się do tego jak kot do jeża to raczej wątpię ale może Nas pozytywnie zaskoczą Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 512 z 573 (9 553 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

https://onetech.pl/start-apple-pay-w-ing-banku-slaskim-juz-na-dniach/ ..... WOW czyżby jednak? Szanowni moderatorzy proszę o komentarz.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 513 z 573 (9 527 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Witajcie ! Oby ta wiadomosc się potwierdziła !!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 514 z 573 (9 518 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A ja sądzę, ze będzie to 14 marca, kiedy to w życie wejdzie nowy regulamin, o czym możemy przeczytać w wiadomościach w naszych skrzynkach bankowych.
Ale chcę się mylić i niech nastanie to szybciej Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Sebian
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-01-2019
Wiadomość 515 z 573 (9 383 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jakby to powiedziała slynna Janice z serialu „Przyjaciele”:

OH. MY. GOD!
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 516 z 573 (9 367 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Najwcześniej Apple Pay może wejść 22 Stycznia napewno nie jutro bo już by to ogłosili ING nie zrobi wejścia Apple Pay bez słowa, mają być dziś prace serwisowe z bankowością internetową może i kombinują z Apple Pay  i np. jutro to ogłoszą ale to są tylko i wyłącznie spekulacje już odcinam swoje zdanie od Apple Pay w ING bo bank potraktował nas Klientów jak zbędny i nie ważny element banku a to na nas zarabiają i dzięki nam istnieją, osobiście jeszcze pół roku ING ma by poprawić swój wizerunek w moich oczach bo za 6 miesięcy spłacam ostatnią ratę kredytu i jak sie nic nie zmieni w ING to ja zmieniam bank bo w dzisiejszych czasach jest bardzo duża rywalizacja banków o klienta tylko czemu ING nie walczy by zdobyć nowych a co ważniejsze zachować obecnych klientów ???  a co do 14 marca to na 100 %  nie ma szans bo Apple Pay wchodzi zawsze we Wtorki Emotikon: Szczęśliwy


Na koniec dodam jeszcze ze cała wypowiedz jest tylko i wyłącznie moim zdaniem i odczuciem w kwestii ING Bank Śląski oraz Apple Pay 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 517 z 573 (9 228 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Coś się zaczęło dziać. Pojawia się już regulamin. W aplikacji mobilnej trzeba dodać zgodę na przekazywanie informacji Apple. Wciąż nie mogę jednak dodać karty (mam Vise). Być może usługa jeszcze nie dostała zielonego światła na serwerach, a może są przeciążone. Moja karta raczej się kwalifikuje. Tak czy inaczej start już chyba dzisiaj 😉
Odpowiedz
0 Lajków
revil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-06-2018
Wiadomość 518 z 573 (8 989 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No i cos mamy ;-)

Niestety nie udało mi się dodać karty ale był regulamin, był sms od ING w sprawie ApplePay i był wymóg dodania zgody w apce ING do AP.
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 519 z 573 (8 988 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ale to już i tak duży sukces! Może rzeczywiście ta usługa pojawi się na dniach.
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 520 z 573 (8 958 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy