Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

@tkasenko Analizujemy różne metody w obszarze płatności mobilnych. O naszych planach będziemy informować na bieżąco.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 421 z 573 (13 113 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@KarolinaM Emotikon: LOLEmotikon: LOLEmotikon: LOLWściekły robotEmotikon: LOLEmotikon: MrugającyEmotikon: SmutnyZakłopotany mężczyznaZakłopotany kotKobieta pokazuje językZakłopotana kobietaMężczyzna pokazuje język

 

Przepraszam, aktualnie analizuję różne dostępne emotikony, jak tylko będę wiedział jaką wybiorę zapewne dam ci znać.

---
Lemur
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 422 z 573 (13 108 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wiadomo coś dalej na temat Apple Pay osobiście chciałbym już telefonem płacić niż nosić przy sobie kartę.

Odpowiedz
0 Lajków
Stanislaw1988
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
0
15-12-2016
Wiadomość 423 z 573 (12 154 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Można się spodziewać odpowiedzi typu kopiuj wklej trawaja prace będziemy Was informować itp
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 424 z 573 (12 146 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Przełom roku ... jeśli się uda to grudzień ... jeśli się nie uda to styczeń a jak się powinie nóżka to marzec ...
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 425 z 573 (12 124 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Panowie i Panie powiem Wam szczerze, że założyłem sobie konto w konkurencyjnym banku, aby przetestować funkcje apple pay.. I nie ukrywam, że to po prostu funkcja, która niczego nie zmienia. Po tygodniu płacenia telefonem wróciłem do ING i zupełnie nie rozumiem ciśnienia na płatność telefonem. Zaczekajcie to będzie. W innym wypadku sprawdźcie to w innym banku to zrozumiecie, że życia to Waszego nie zmieni Emotikon: Język
Odpowiedz
0 Lajków
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 426 z 573 (12 119 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

przelon może twojego życia Apple Pay nie zmienia i to szanuje ze Tobie to nie jest potrzebne aż tak ale np. mi już tak bo tak naprawdę to wszystko prócz dowodu osobistego prawa jazdy i karty płatniczej mam w telefonie, płace zawsze zbliźeniowo a gotówka to dla mnie zmora i funkcja Apple Pay jest dla mnie bardzo przydatną funkcją więc nie dziw się ze na nią tak czekam a po drugie to ING mogło by wcale nie mówić ze już w krótce już w krótce dobrze wiemy ze Apple nie jest aż tak restrykcyjne ze bank nie może podać daty a na moje ING nie chce podać bo nie wie kiedy da rade i łudzą się ze dadzą rade wprowadzić szybciej niż mają termin i to powód dlaczego tak bardzo nie chcą a nie ze nie mogą podać daty Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 427 z 573 (12 104 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Miałem dokładne takie samo zdanie jak Ty. Natomiast po przetestowaniu jestem rozczarowany Emotikon: Szczęśliwy Uważam, że większość osób z tego forum zachowuje się jak rozkapryszone bachory w temacie apple pay. Bank udzielił informacji. Trzeba czekać i tyle. Taka mają politykę i trzeba to uszanować. Wy macie wybór .
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 428 z 573 (12 098 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja również testowałem Apple Pay z innego banku i mi bardzo pasuje w ING używam zbiźak ukryty w etui na iPhone niby fajnie działa ale do 50 zł super ponad 50 zl pin trzeba i już ten zbliżak tak super nie jest Emotikon: Smutny

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 429 z 573 (12 094 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
@przelon to że Tobie nie zmienil nie oznacza że innym podobnie. Od pierwszych dni Apple Pay w PKO BP używam go w z wielką przyjemnością.
Odczułbym jej brak gdyby mi to odebrano.
Wygoda i komfort. Mozna wyjsc bez portfela na zakupy, płatności chociażby w McDriva albo za autostrady bez szukania portela. Mozliwosc zakupu na prawdę malego porfela!
Dodatkowo ani razu nie miałem problemu z płatnością a relatywnie nowa karta ING odmawia mi czasami posłuszeństwa. Dla mnie funkcja niesamowicie przydatna... dla innych możliwe że nie. Natomiast nie narzucałbym innym swojej opinii.
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 430 z 573 (12 093 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy