Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 291 z 573 (14 215 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Spokojnie, mają czas na ruchy. Jak wszyscy wprowadzą AP, sprawdzą że działa, pozyskają nowych klientów i w ogóle będzie sielanka to ING się ogarnie że chyba też powinni Emotikon: Mrugający Termin wdrożenia przewiduję na koniec 2019 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 292 z 573 (14 206 wyświetleń)

Re: Apple Pay

A czy można się dowiedzieć kiedy szanowni Państwo planujecie podjąć oficjalną decyzję dotyczącą Apple Pay?

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 293 z 573 (11 885 wyświetleń)

Re: Apple Pay

Jak widzisz nie ;-)

Jak do tej pory nie podali to naciskanie na pracowników banku nic nie pomoże...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 294 z 573 (10 308 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jest szansa że AP w Revolut jest na ostatniej prostej, także mocno wzrośnie użycie karty w kolorze „Twilight” kosztem pomarańczowego lwa Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 295 z 573 (14 069 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Tylko to ciągle nie o to chodzi... Jest fura banków, które oferują Apple Pay i są też takie które zapowiadają wdrożenie a tutaj ciągle to samo. To nawet nie jest kwestia samego braku Apple Pay, ale tak już większość wspominała wcześniej braku jakiejkolwiek informacji. Biorąc pod uwagę usuwane linki do stron, zdjęcia tweetów, w których ING wypowiadało się iż wprowadzi Apple jak tylko się pojawi. Teraz po prostu milczą to chyba jest najbardziej denerwująca postawa. Ja rozumiem, że mogą trwać pertraktacje pomiędzy ING a Apple, ale to wystarczy podać krótką informację "Wdrożenie Apple Pay planujemy na 2-3 kwartał 2019" i jest już jakieś info żeby zamknąć buzie klientom. Większość z Nas rozumie i nie oczekuje wprowadzenia Apple Pay w ciągu tygodnia tylko informacji że będzie i ewentualnie kiedy będzie. Po prostu szkoda, że do zarządu nie docierają takie informacje.

mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 296 z 573 (14 060 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Doskonale rozumiem że nie o to tutaj chodzi, o czym zresztą wapominałem w kilku postach obecnego tematu. Myślę że znajdzie się jednak grupa ludzi którzy są zadowoleni z usług i sposobu ich świadczenia przez ING, a jednak będą chcieli korzystać z dobrodziejstw 21 wieku. Oczywiście, można założyć konto w innym banku jak robią niektórzy. Ja podaję info że jest szansa na „prostszą” alternatywę. Założenie konta to 5 min, kartę fizyczną otrzymuje się ~ tydzień. Bez żadnych umów, kurierów i pism. Wszystkim, dosłownie wszystkim zarządza się z poziomu apki. Dodatkowym bonusem jest bezprowizyjne płatność za granicą. Więc skoro i tak warto mieć tą kartę, dlaczego nie wykorzystać jej potencjału?
Teraz pozostaje czekać na odpowiedź jak szybko to wdrożą.

Nie wiemy co dociera a co nie do zarządu. Równie możliwą co brak ogarnięcia opcją jest po prostu kultura prowadzenia biznesu lub polityka korporacyjna. Osobiścię bardzo się zdziwię jeżeli AP wystartuje w tym roku w ING.
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 297 z 573 (14 019 wyświetleń)

Re: Apple Pay

@mario_161 wiemy, że czekacie z niecierpliwością na nasze kolejne informacje związane z Apple Pay. Jeżeli będziemy wiedzieć coś więcej, to na pewno Wam o tym napiszemy.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 298 z 573 (8 314 wyświetleń)

Re: Apple Pay

ING pragnie się zapisać jako ostatni, który wdroży ApplePay Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
alphaturu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-07-2018
Wiadomość 299 z 573 (8 211 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Podobno Apple Pay ma juz oficjalnie być w ing nawet w przyszłym. tygodniu z tego co znalazłem info. Może ing jakoś się do tego odnieść ??

Odpowiedz
0 Lajków
kornelgora
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-06-2018
Wiadomość 300 z 573 (7 883 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy