Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

PKOBP już wcześniej pisało że III kwartał a nie bo kilka osób zrobiło burzę. Poza tym odejdzie 10 sto, tysiąc osób i co? Przyjdzie kilkadziesiąt tysięcy. Poza tym ING ma jeden z  największych przyrostów użytkowników w kraju, wiec jakaś tam usługa  nie wpłynie zbytnio na statystyki.

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 221 z 573 (10 459 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

22 strony wpisów w temacie i zero reakcji Banku !
Moderatorzy ING odezwijcie się w końcu no zapewne czytacie wpisy !!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 222 z 573 (10 435 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

I proszę nie pisać : "Obecnie nie wprowadzamy Apple Pay. Jeżeli będziemy udostępniać tę metodę płatności, poinformujemy o tym wcześniej. W przypadku korzystania z systemu iOS, już teraz możecie płacić szybko i wygodnie przy użyciu kodów BLIK."
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 223 z 573 (10 424 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

@viggen Co do rozliczania w czasie rzeczywistym to nie pisz że ING od razu rozlicza a BZWBK nie. Każdy bank musi rozliczyć się z transakcji do 31dni. ING i BZWBK mają to zapisane w regulaminach transakcji kartą. Każdy bank zaraz po płatności kartą musi Ci zablokować środki na poczet płatności, a co za tym idzie pomniejszyć Twoje środki na koncie Emotikon: Szczęśliwy

 

Każdy bank ma swoje słabe i mocne strony. To że ING nie wprowadził AP, mówi się trudno ale uważam, że za wypłaty Blikiem nie powinni pobierać opłat tak jak to mają inne banki i było by fer.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 224 z 573 (10 386 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

To spróbuj blikiem mając konto w PKO BP wypłacić w innym obcym dla PKOBP bankomacie. To zobaczysz naliczoną prowizję.

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 225 z 573 (11 418 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Tak czytam te wpisy i myślę że część osób się pogubiła o co chodzi w tym temacie. Temat dotyczy ApplePay które ING obiecało swoim klientom ponad rok temu. Czy widać wprowadzone ApplePay albo jakieś informację za temat ze strony banku otóż nie a to nazywa się olewanie klientów. Czy bank taki a inny pobiera opłaty za coś szczerze ma się nijak do tej rozmowy. Widzę także że część osób się poddało pisząc że trudno nie będzie otóż nie jak się coś obiecuje a potem nabiera wody w usta u czeka aż temat ucichnie to oznaka szacunku INg w stosunku do swoich klientów. Ktoś napisał że ING będzie miało przyrost dwa razy przyjęć od rezygnacji pragnę przypomnieć że klienci szukający banku kierują się opinią i stosunkiem banku do klienta a świecącą nazwą nad drzwami do banku. Skoro ING zlało swoich klientów a ci domagają się swoich praw w tym wypadku spełnienia obietnicy którą bank złożył i z tego powodu polała się fala hejtu wątpię żeby to wpłynęło pozytywnie na wizerunek banku Śląskiego.

Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 226 z 573 (11 403 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Czytając wątki o ucieczce z  ING bo nie ma AP przypomina mi się burza na FB banku WBK,  jak zamknęli komuś konto z powodu kryptowalut. Też była burza, też miały być masowe odejścia. I co????? Nic 

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 227 z 573 (11 380 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

@MreaperS

Chłopcze, nie wiem ile masz lat ale bez ucieczek osobistych proszę.

Napisałem, że się niepotrzebnie podnieciłeś.  BZWBK obok mBanku oraz Alioru to instytucja, która najczęściej zmienia TOiP.

Dwa - jakie opłaty są nieaktualne, które niby napisałem? Cashback jest darmowy dla ludzi poniżej 26roku życia. Potem płacisz 1,5zł.

Trzy - kiedyś sam stękałem, że ING mi zabrał Euronety. Wiesz ile wypłacam razy gotówkę  z bankomatu na miesiąc? ZERO!!! Raz na jakiś czas skorzystam z CashBack w Zabce czy na stacji Orlen podczas tankowania paliwa. Wszędzie płacę  kartą. 

Ale masz rację - BLIK powinien być za darmo jak w każdym innym prawie banku.

Chociaż od niedawna za 5zł można wykupić pakiet w ING żeby mieć wszystkie bankomaty za darmo.

Zmiana banku ze względu na brak ApplePay to dla mnie zachowanie dziecinne. Bo nie tylko jedna USŁUGA sie liczy ale całość. BZWBK nie bez powodu ma opinie na internecie Bank Złodziei WBK. Podobnie jak mBank "bank gimbusów", bo obsługa to dno i pracują tam ludzie z "łapanki".

 

Nie wprowadzaj w błąd ludzi. PKO BP zapowiedziało o wrześniu jeszcze przed oficjalnym wejściem Apple Pay na polski rynek.

 

"Co do rozliczania w czasie rzeczywistym to nie pisz że ING od razu rozlicza a BZWBK nie. Każdy bank musi rozliczyć się z transakcji do 31dni. ING i BZWBK mają to zapisane w regulaminach transakcji kartą. Każdy bank zaraz po płatności kartą musi Ci zablokować środki na poczet płatności, a co za tym idzie pomniejszyć Twoje środki na koncie "

Mylisz się. Mówię o płatnościach zbliżeniowych. BZWBK ich nie blokuje, bo ich karty rozliczają offline. Czyli możesz zapłacić np 20 razy w ciągu tygodnia zbliżeniowo i nie mieć żadnej transakcji zablokowanej. Obowiązek to płatności na PIN.

 

Uważam, że się za mocno emocjonalnie odniosłeś i wybrałeś pod wpływem emocji. Dlatego się do tego odniosłem.

A idealnego banku nie ma, każdy ma swoje wady i zalety. Mając konto w wielu bankach w tym Aliorze, BZWBK, mBank, PKO BP uważam, że ING po podsumowaniu wad i zalet jest nadal najlepszym wyborem.  A Apple Pay wcześniej czy później pewnie włączą, bo sami na rynku bez tego nie zostaną.  Przenosić konto do innego banku ze względu Apple Pay i wpaść z deszczu pod rynnę jest moim zdaniem nierozsądne. Ale to moje zdanie.

PS Kiedyś skakałem z banku do banku ale teraz mi się nie chce. Z doświadczenia wiem, że jak jeden robi podwyżkę zaraz inni idą tą drogą. Podobnie jest z obniżkami. Teraz BWZBK wyskoczył z przelewami ekspresowowymi za 0zł. I albo inni za tym pójdą, albo się z tego BZWBK wycofa. Taka jest reguła.

Obecnie liczy się obsługa i poza "olewaniem" ING w sprawie Apple Pay złego słowa nie mogę powiedzieć. Tylko czy można nazwać  to olewaniem? Raczej pracownicy ING nic na ten temat nie wiedzą, więc nie mają nic do napisania. Mają ściemniać? Po czasie jak dojdzie do "mądrych" głów wyżej będzie oficjalne stanowisko ze strony ING.

 

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 228 z 573 (11 231 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Panowie bez frustracji.... temat dotyczy Apple Pay w ING. Każdy wybiera bank jaki mu odpowiada.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 229 z 573 (11 141 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nareszcie ktoś mądrze napisał

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 230 z 573 (11 109 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy