Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Pracuję w kolejnej firmie nastawionej na klienta i każdy, bez względu na dział, wykonuje obowiązki w myśl zasady „jeden niezadowolony klient to więcej niż 10000 usatysfakcjonowanych”. ING popełniając ten krok wywaliło niejako w śmietnik kasę przeznaczoną na marketing - reklamy. Bo niestety jaki obraz banku się wykreował - „ooo masz konto w banku dla dziadków bez Apple Pay” Emotikon: Mrugający Mówiąc odrobinę poważniej - banku nie chcącego zmian, wolnego w ich wdrażaniu i lekceważąco podchodzącego do klienta - vide polecanie karty wirtualnej w przypadku urządzeń z zablokowanym NFC. Nie wiem jaka reklama ten wizerunek w obecnej chwili by zatarła.
Kolega przedmówca podrzucił mi pomysł Emotikon: Szczęśliwy Również muszę sprawdzić zapisy w umówię dotyczące długości przez jaki muszę wpłacać wypłatę i utrzymywać kartę (warunek obniżający oprocentowanie) i założyć sobie funkcjonalne konto główne.
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 121 z 573 (7 110 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Tak jako ciekawostka, na stronie Revolut widnieje informacja że obecnie pracują nad wprowadzeniem Apple Pay. Może stanowić niezłą protezę w obliczu braku takiej funkcji.

https://www.revolut.com/pl/help/przewodnik-po-revolut/wysyłka-pieniędzy-i-jak-je-wydawać-z-revolut/j...

Warto dodać że Revolut bardzo prężnie rozwija funkjonalność, niedawno dołożyli coś na miarę smart savera, a ostatnio możliwość wymiany na kryptowaluty.
Apka jest wygodna, umożliwia wymiany po obecnie najlepszym kursie. Ma też opcję dzielenia rachunku czy wysłanie automatycznego polecenia do zapłaty dla konkretnej osoby.
Oczywiście umożliwia doładowanie konta podpiętą kartą debetową.
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 122 z 573 (7 088 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Co do Revolut mogę się zgodzić, świetna sprawa i sam korzystam od dłuższego czasu. Co do wprowadzenia przez nich Apple Pay, to mają taki sam ogon jak ING. Obiecują wprowadzenie tej płatności od 2017 i ciągle nic.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 123 z 573 (7 021 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wiem, zdarza im się „wieczność”, ALE wczoraj zamieścili ciekawego tweeta:

https://mobile.twitter.com/RevolutApp/status/1008655682663575552

Może to tylko clickbait, może nie Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 124 z 573 (6 841 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No może faktyczne coś się ruszy, szkoda tylko , że tak późno.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 125 z 573 (6 816 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Powtórzę co mówiłem wcześniej ponieważ pan moderator nie rozumie o czym ludzie piszą w tym konkretnym temacie. Nikogo tutaj nie interesuje BLIK jak pisałem w wcześniejszym poście ja ani żaden z członków mojej rodziny nie używa tej opcji uważamy ją za rozwiązanie niepewne. Następna sprawa to taka iż ApplePay wymaga weryfikacji np. TouchID lub FaceID a państwa karta debetowa, płatnicza itd. nie posiada takiej funkcji dlatego też proponujecie ubezpieczenie karty w przypadku ściągnięcia środków przez osoby niepowołane czytnikami. Nie miałem sytuacji w której ktoś mnie okradł w ten sposób ale mieszkam w małym mieście gdzie szansa na takie zdarzanie jest niewielka ale idąc krok dalej płacę kartą zazwyczaj za produkty warte od kiluset złotych do kilku tysięcy i wolał bym posiadać opcję dodatkowej ochrony przed ściągnięciem środków jak i w przypadku płatności np. za małe zakupy nie brać dokumentów i karty po zakup za parę złotych a zeskanować NFC i szybko zająć się swoimi sprawami. Kwestia następna ING od dłuższego czasu pisało o analizowaniu płatności ApplePay a i tak tej metody płatności nie wprowadziło więc po co te zatajanie informacji oraz wprowadzanie w błąd klientów baliście się że ludzie odejdą to i tak teraz wychodzi bo dodatkowo wyszliście na manipulatorów i po części kłamców jak zbierzemy wszystkie informacje prasowe w których wypowiadali się ludzie z ING. Jestem państwa klientem jak opisałem od czternastu może piętnastu lat i zostałem tu z wody ponieważ cała moja rodzina ma tu rachunki a przesyłanie środków pieniężnych odbywa się natychmiastowo i to jedyny powód . W sytuacji gdzie Oferujecie płatności GooglePay i blokujecie ApplePay jest dla mnie śmieszne rozumiem że możecie mieć swoje powody ale przypominam zarabiacie na klientach a nie kółku wzajemnej adoracji. A jako użytkownik produktów Apple od iPhona 3G nie mam zamiaru zmieniać smartfona ponieważ u was nie ma funkcji płatniczej Apple tym bardziej że posiadam produkty Homekit do automatyzacji domu tylko pod ten system o wartości kilkudziesięciu tysięcy. Więc kończąc moją wypowiedź spodziewam się z pańsywa strony jasnej i konkretnej odpowiedzi na temat ApplePay w państwa banku z zasłanianie się czymkolwiek z państwa strony tylko potwierdzi moje wcześniejsze słowa klazula poufności działa tylko do momentu uruchomenia usługi w danym kraju więc jakie jest państwa oficjalne stanowisko ?

Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 126 z 573 (6 485 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

„Liczą się ludzie”. Po co ci Apple Pay, przecież jest blik. 

Odpowiedz
0 Lajków
stalkerkogut
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
18-06-2018
Wiadomość 127 z 573 (6 462 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jak widać Ing woli biedadroid, analizują, jakby nie widzieli ile mają użytkowników apple a ile android, skoro kogoś stać na iphone chyba ma też dobry obrót na koncie, szczerze też rozważam założenie konta u konkurencji chociażby po to by wygodnie płacić telefonem, blik to nic, mnie ostatnio Pani w oddziale zaproponowała zbliżak VISA😂jakby etui z miejscem na kartę nie działało tak samo. Dziwie się polityce banku, bo naprawdę po za tą nega wpadką nie mam im czego zarzucić.
Odpowiedz
0 Lajków
Przemciol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-07-2017
Wiadomość 128 z 573 (6 160 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Uważam, że na tę chwile powinno się chociaż pojawić oficialne oświadczenie Banku co do zaistniałej sytuacji i uspokojenie klientów, którzy czuja się rozczarowani.....
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 129 z 573 (6 130 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Powinni zapowiedzieć Apple Pay jak zrobił bank pko bp i to by klientów uspokoiło a na dzień dzisiejszy dostajemy komunikaty że bank rozważa technologie czyli równie dobrze nigdy może nie wprowadzić. 

kornelgora
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-06-2018
Wiadomość 130 z 573 (6 122 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy