Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Wszedzie gdzie pytam o blika to nie mozna placic. W takim skoro jest brak planów wprowadzenia apple pay przez ing ja również bede przenosił sie do banku który to oferuje,bo nie przekonacie mnie tym aby placic blikiem.Jak by chociaz byla znana data wprowadzenia apple pay u was to moze bym poczekal a w tej sytacji nic innego mi nie pozostaje jak przenieść się do innego banku.
Odpowiedz
0 Lajków
kornelgora
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-06-2018
Wiadomość 91 z 573 (14 354 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Może jakieś konkrety co do Apple Pay? „Narazie nie wprowadzamy” nikomu nic nie mówi. Sam bardzo zawiodłem się na ING w tym momencie i chyba przejdę całkowicie do BZ WBK. Nie ma co, wiecie jak zachęcić i walczyć o klientów! Blik jest fajny ale nie dorównuje wygodą Apple Pay.
UfuS78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
19-06-2018
Wiadomość 92 z 573 (14 346 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Brawo ING jak zawsze w awangardzie Emotikon: Język Niedługo Bank Spółdzielczy was wyprzedzi w innowacyjności

 

http://antyweb.pl/apple-pay-w-polsce-banki-i-telefony-jak-skonfigurowac/

Odpowiedz
0 Lajków
eddie1987
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
8
22-07-2016
Wiadomość 93 z 573 (14 321 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jestem klientem ING BANKU ponad 10 lat, z przykrością muszę stwierdzić, iż zamierzam zakończyć współpracę z Państwa Bankiem z powodu braku Apple Pay. Założyłem już Konto w mBanku, czekam jedynie na kartę do rachunku i będę sie musiał z Państwem pożegnać, choć przyznam nie narzekałem na współpracę, to z przykrością stwierdzam że brak Apple Pay dyskwalifikuje Wasz Bank w mojej ocenie. Polecam przemyśleć decyzję o nie wprowadzaniu Apple Pay, zanim odejdzie Państwu więcej klientów. Obawiam się że skończy się tak, że obudzicie się za 3 miesiące mając kilka tysięcy klientów mniej, i wtedy zdecydujecie o wprowadzeniu Apple Pay, lecz w mej ocenie to klienci którzy odeszli nie wrócą tak szybko, ja na pewno nie wrócę. Byłem w waszym Banku wiele lat mimo tego że firmowe konto mamy w mBanku więc miałbym szybciej wynagrodzenie.

Pozdrawiam, i życzę podejmowania lepszych decyzji strategicznych...

Jeż__Jerzy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
19-06-2018
Wiadomość 94 z 573 (14 284 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Wymienianie Blika jako alternatywy dla Apple Pay jest szczerze mówiąc śmieszne. Owszem, Blik jest dość wygodny podczas płatności internetowych, ale w sklepie stacjonarnym strasznie wydłuża czas transakcji: trzeba uruchomić Blika, przepisać 6 cyfr do terminala, zatwierdzić 4-cyfrowym PINem w aplikacji. Tymczasem płatności Apple Pay to po prostu przyłożenie telefonu lub zegarka do terminala. Nie trzeba niczego potwierdzać, nie trzeba też wpisywać PINu powyżej 50 zł. Od rana płacę zegarkiem i jestem zachwycony. Blik wygodą przegrywa z Apple Pay w przedbiegach.

Dziwi mnie więc, że bankowi ING nie jest wstyd proponować Blika jako równie wygodną alternatywę.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 95 z 573 (14 097 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Mogę zrozumieć, że bank nie wprowadza nowych usług, na które czekają użytkownicy , ale noe rozumiem arogancji i odpowiedzi jakbym rozmawiał z automatem. Chyba bankowi powinno zależeć na klientach i jego rolą jest przekazanie im oficjalnego stanowiska, a nie ich lekceważenie.
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 96 z 573 (14 028 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

JasonDerulo Na ten moment nie możemy podać konkretnych informacji, w tym przybliżonego terminu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 97 z 573 (13 969 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

To chociaż może jakieś potwierdzenie czy usługa zostanie w ogóle wprowadzona do użytku?

Odpowiedz
0 Lajków
JasonDerulo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 98 z 573 (13 943 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jaki argument skłonił Was do nie wprowadzania Apple Pay?
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 99 z 573 (13 905 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

To niech Pani zapłaci Blikiem jak już go Pani wspomina w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie, CircleK

Aha chciałbym bankowością internetową zmniejszyć limit zadłużenia w koncie. Wie Pani jak to zrobić nie udając się do oddziału?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
19-06-2018
Wiadomość 100 z 573 (13 901 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy