Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Apple Pay oficjalnie już ruszyło w Polsce, karta z ING oczywiście nie przeszła weryfikacji. Jestem klientem od 7 lat, kiedyś ING było nowoczesnym bankiem z którego miło się korzystało. Obecnie założyłem konto w BZ WBK gdzie Apple Pay działa i jeśli sytuacja z Lwem się nie wyjaśni i nie podadzą żadnych konkretów będę zmuszony przenieść wszystkie swoje środki i wpływy do innego, NOWOCZEŚNIEJSZEGO, banku. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
UfuS78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
19-06-2018
Wiadomość 81 z 573 (15 888 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Ja też przenoszę się dzisiaj do BGZ. Tam Apple Pay już dzisiaj działa. W BZ WBK też działa. Sprawdziłem rano.

A byłem klientem Banku Śląskiego z niezłymi wpływami od 1999roku.

Niestety ten bank nie jest juz innowacyjny tak jak kiedyś pierwszy wprowadził Halo Śląski. 

Myślę że ten tydzień będzie gorący dla banków. Sporo klientów i to dobrze zarabiających przeniesie konta do banków które oferują Apple Pay. 

 

Ten bank nie słucha klientów. Od 2 lat kuracjusze przyjeżdżający ze śląska i zagłębia nie mogą się doprosić oddziału banku w Busku Zdroju.

Pytają żony czy jest w Busku oddział banku.

Na infolinii każą im jeździć do wiele mniejszego od Buska Chmielnika albo Pińczowa.

A pozostałe banki mają swoje oddziały w Busku tylko ING nie ma.

Sam zgłaszałem że jeśli nie ma oddziału banku w Busku to mogliby chociaż tak zmienić godziny pracy placówki np. w Chmielniku by wszyscy po pracy mogli zdążyć np. jeden dzień w tygodniu od 10-18. Mija 2 lata i nic. Więc ja się żegnam z bankiem.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
19-06-2018
Wiadomość 82 z 573 (15 860 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Mogę potwierdzić na swoim przykładzie , że Apple Pay w innych bankach już działa . Właśnie dodałem kartę do portfela.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 83 z 573 (15 808 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Tak Emotikon: Szczęśliwy Apple Pay od dzisiaj oficjalnie dostępny jest w w 8 bankach.

Czy wiadomo już kiedy trafi do ING? Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 84 z 573 (15 721 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Wiadomo - nie trafi. A przynajmniej nie prędko. Żenada. ING stał się bankiem zaściankowym.
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 85 z 573 (15 662 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Ktoś z ING odezwie się w tym wątku? Wypadałoby poinformować o stanowisku. Mamy czekać bo się pojawi? Czy się nie pojawi przez kolejny rok i mogę przenosić konto?
Odpowiedz
0 Lajków
PawelZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2018
Wiadomość 86 z 573 (15 662 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Obecnie nie wprowadzamy Apple Pay. Jeżeli będziemy udostępniać tę metodę płatności, poinformujemy o tym wcześniej. W przypadku korzystania z systemu iOS, już teraz możecie płacić szybko i wygodnie przy użyciu kodów BLIK.

 

@Krzysiek2 Z większości usług możesz skorzystać przez bankowość internetową, bez wizyty w oddziale. Jesteśmy też dostępni przez całą dobę na naszej infolinii. W Busku-Zdrój mamy 3 bankomaty, z których za każdym razem możesz wypłacić gotówkę bezpłatnie:
- Wojska Polskiego 2
- Bohaterów Warszawy 11 
- Rokosza 1

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 87 z 573 (15 443 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Może ktoś z pracowników ING się wypowie z konkretną datą wprowadzenia tej usługi? Na próżno nam czekać w nieskończoność.

Odpowiedz
0 Lajków
JasonDerulo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 88 z 573 (15 431 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wobec braku wprowadzenia Apple Pay w pierwszym rzucie i braku jasnych deklaracji kiedy to nastąpi również i ja przenoszę dziś  swoje konto do BZWBK.

Odpowiedz
0 Lajków
MXXwCjNie4c8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-06-2017
Wiadomość 89 z 573 (15 429 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jak już wcześniej było to mówione nie wszędzie można płacić BLIKIEM!

Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 90 z 573 (15 408 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy