Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Apple Pay oficjalnie już ruszyło w Polsce, karta z ING oczywiście nie przeszła weryfikacji. Jestem klientem od 7 lat, kiedyś ING było nowoczesnym bankiem z którego miło się korzystało. Obecnie założyłem konto w BZ WBK gdzie Apple Pay działa i jeśli sytuacja z Lwem się nie wyjaśni i nie podadzą żadnych konkretów będę zmuszony przenieść wszystkie swoje środki i wpływy do innego, NOWOCZEŚNIEJSZEGO, banku. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
UfuS78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
19-06-2018
Wiadomość 81 z 573 (15 807 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Ja też przenoszę się dzisiaj do BGZ. Tam Apple Pay już dzisiaj działa. W BZ WBK też działa. Sprawdziłem rano.

A byłem klientem Banku Śląskiego z niezłymi wpływami od 1999roku.

Niestety ten bank nie jest juz innowacyjny tak jak kiedyś pierwszy wprowadził Halo Śląski. 

Myślę że ten tydzień będzie gorący dla banków. Sporo klientów i to dobrze zarabiających przeniesie konta do banków które oferują Apple Pay. 

 

Ten bank nie słucha klientów. Od 2 lat kuracjusze przyjeżdżający ze śląska i zagłębia nie mogą się doprosić oddziału banku w Busku Zdroju.

Pytają żony czy jest w Busku oddział banku.

Na infolinii każą im jeździć do wiele mniejszego od Buska Chmielnika albo Pińczowa.

A pozostałe banki mają swoje oddziały w Busku tylko ING nie ma.

Sam zgłaszałem że jeśli nie ma oddziału banku w Busku to mogliby chociaż tak zmienić godziny pracy placówki np. w Chmielniku by wszyscy po pracy mogli zdążyć np. jeden dzień w tygodniu od 10-18. Mija 2 lata i nic. Więc ja się żegnam z bankiem.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
19-06-2018
Wiadomość 82 z 573 (15 779 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Mogę potwierdzić na swoim przykładzie , że Apple Pay w innych bankach już działa . Właśnie dodałem kartę do portfela.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 83 z 573 (15 727 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Tak Emotikon: Szczęśliwy Apple Pay od dzisiaj oficjalnie dostępny jest w w 8 bankach.

Czy wiadomo już kiedy trafi do ING? Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 84 z 573 (15 640 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Wiadomo - nie trafi. A przynajmniej nie prędko. Żenada. ING stał się bankiem zaściankowym.
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 85 z 573 (15 581 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Ktoś z ING odezwie się w tym wątku? Wypadałoby poinformować o stanowisku. Mamy czekać bo się pojawi? Czy się nie pojawi przez kolejny rok i mogę przenosić konto?
Odpowiedz
0 Lajków
PawelZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2018
Wiadomość 86 z 573 (15 581 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Obecnie nie wprowadzamy Apple Pay. Jeżeli będziemy udostępniać tę metodę płatności, poinformujemy o tym wcześniej. W przypadku korzystania z systemu iOS, już teraz możecie płacić szybko i wygodnie przy użyciu kodów BLIK.

 

@Krzysiek2 Z większości usług możesz skorzystać przez bankowość internetową, bez wizyty w oddziale. Jesteśmy też dostępni przez całą dobę na naszej infolinii. W Busku-Zdrój mamy 3 bankomaty, z których za każdym razem możesz wypłacić gotówkę bezpłatnie:
- Wojska Polskiego 2
- Bohaterów Warszawy 11 
- Rokosza 1

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 87 z 573 (15 362 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Może ktoś z pracowników ING się wypowie z konkretną datą wprowadzenia tej usługi? Na próżno nam czekać w nieskończoność.

Odpowiedz
0 Lajków
JasonDerulo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 88 z 573 (15 350 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wobec braku wprowadzenia Apple Pay w pierwszym rzucie i braku jasnych deklaracji kiedy to nastąpi również i ja przenoszę dziś  swoje konto do BZWBK.

Odpowiedz
0 Lajków
MXXwCjNie4c8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-06-2017
Wiadomość 89 z 573 (15 348 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jak już wcześniej było to mówione nie wszędzie można płacić BLIKIEM!

Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 90 z 573 (15 327 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy