Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Widzę nagle poruszenie w temacie. Szkoda tylko, że nastąpiło to w przed dzień wprowadzenia Apple Pay w Polsce. Może gdyby bank zauważył odpowiednio wcześnie zapotrzebowanie klientów na tą usługę, to nie musielibyśmy zastanawiać się teraz nad tym czy i kiedy ING uruchomi płatności od Apple. Z drugiej strony lepiej późno niż w całe i może coś w temacie się ruszy.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 71 z 573 (15 579 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja pisałem do ING a propos Apple Pay wielokrotnie, tylko nie na forum, a w prywatnych wiadomościach na FB. Zawsze odpisywali to samo, tzw. że analizują możliwość wprowadzenia Apple Pay. W pewnym momencie mi się znudziło i przestałem pytać.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 72 z 573 (15 576 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

“rozważamy taka możliwość. Obecnie nie mamy szczegółów“ Jak dostaje się takie odpiwiedzi to o co pytać...
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 73 z 573 (15 566 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Jest już potwierdzenie uruchomienia w mBanku

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 74 z 573 (15 506 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wg regulaminu mbanku start apple pay w Polsce 19-06
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 75 z 573 (15 494 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Krzysztof1506; nie tyle nagłe poruszenie co wreszcie jakiś [marny] konkret. Zresztą dokładnie jak pisze alucky, wymijające odpowiedzi na niejedno pytanie o usługę i tyle. Sam pisałem na początku tego roku, a ten temat ciągnie się bodajże od września, więc dziurę bankowi w brzuchu ludzie wiercili. Jak dla mnie to sygnał zainteresowania.

Swoją drogą ciekawy jestem kulis rozmów Apple - ING. Co spowodowało brak działania? Apple Pay jest w sumie dla banków płatne. Czyżby bank uznał że klienci wolą inne rozwiązania więc nie warto inwestować? Zwykla oszczędność?
Odpowiedz
0 Lajków
MrSzubi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
04-06-2018
Wiadomość 76 z 573 (15 449 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja was w pełni rozumiem i sam wielokrotnie wspominałem jak to w ING przekazują informacje do klienta -każdy mówi coś innego i zero konkretów, tak jakbyśmy byli jacyś ograniczeni. Chciałem w moim wpisie nadmienić, że może takie działania zostaną zauważone przez bank.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 77 z 573 (15 425 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Przepraszam bardzo ale ja nie używam bliku ani nie używałem go nigdy tak jak i członkowie ojej rodziny. Następna sprawa jest taka że telefony od Appla kupuje od modelu 3G to jakieś 10 lat i nie zamierzam zmieniać swojego telefonu który wybrałem z przyczyn osobistych idąc dalej cały ekosystem od oświetlenia, kamery, ogrzewanie, czujniki itd. mam pod Homekit ekosystem Apple i to kolejny powód dla którego zmiana na AndroidPay nie wchodzi w grę bo przebudowa takiego systemu to proszę pana dziesiątki tysięcy złoty. Nie ganiam z swoją kartą po centrach chyba że nie idę z zamiarem zakupu bo każdy czytnikiem ściągnie mi środki po to macie przecież ubezpieczenie kart zbliżeniowych ale weź tu potem się dogaduj w tej sprawie. Nie wiem jak ING widzi sprawę ApplePay ale skoro macie AndroidPay to może też usunięcie tę usługę po co trzymać.

Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 78 z 573 (15 352 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Apple Pay ruszyło oficjalnie 19:06 o 5:00. Niestety, nie można dodawać kart ING. CZY TERAZ ADMINISTRATORZY POWIEDZĄ COŚ OFICJALNIE O USLIDZE APPLE PAY? Czy i kiedy będzie dostępna w naszym kraju?
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 79 z 573 (15 314 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Żałosne jest to że inne banki wprowadzają Apple Pay a ing jak zawsze nie ma tego. Dzięki braku usługi rozważam zmianę banku. Czy jest szansa że w najbliższym czasie ta usługa bedzię w ing.

Odpowiedz
0 Lajków
kornelgora
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-06-2018
Wiadomość 80 z 573 (15 283 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy