Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Patrząc na to jakimi dysponujemy informacjami na ten moment, nie liczyłbym na szybkie wprowadzenie tej usługi przez ING. W samych informacjach prasowych rzadko ING jest wymieniane jako bank, który wprowadzi Apple Pay.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 31 z 573 (14 246 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay


krzysztof1506 pisze:
4136

Nie wiem dlaczego nie mogę zacytować ale nie wnikam.....

 

Krzysztof - i na co zmienisz? Na bank gimbusów czyli mBank czy może na BZWBK, który nawet płatności kartą zbliżeniowo nie ma w czasie rzeczywistym? O Aliorze już nie wspomnę bo nie kopie się leżącego.

 

W każdym razie są kolejne nowe newsy

"Według Jacka Uryniuka z Cashless, wśród pierwszych banków, które zaoferują Apple Pay w Polsce, mają być m.in. Alior, BZ WBK, Getin, mBank “i jeszcze dwie inne instytucje”."

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 32 z 573 (14 214 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

19/06/2018 Apple Pay ma zostać uruchomione w następujących bankach:

  • Alior Bank
  • BGŻ
  • BZWBK
  • Getin Bank
  • mBank
  • Pekao

więc ING znowu w tyle... szkoda 

Odpowiedz
0 Lajków
Pepo2000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 33 z 573 (14 085 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

ING też nie ma w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 34 z 573 (13 954 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jak nie ma?
Moja karta ING i wszystkie płatności zbliżeniowe są od razu blokowane
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 35 z 573 (13 849 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Rzeczywiście, większość płatności zbliżeniowych blokujemy do rozliczenia na koncie od razu. Może zdarzyć się sytuacja, że niektóre płatności będą widoczne na koncie po rozliczeniu z punktem usługowo-handlowym.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 36 z 573 (13 704 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wcześniej korzystałem z urządzeń na Androidzie i przyzwyczaiłem się do płatności zbliżeniowych telefonem. Niestety w Apple możliwe jest tylko korzystanie z ich usługi, których u nas niestety nie ma. Jest to dla mnie o tyle ważne, że często nie zabieram portfele ze sobą. Jeśli chodzi o sam bank to poczekam i zobaczę, który będzie oferował Apple Pay. Obecnie oferty wszystkich banków są bardzo podobne, a nie mam musu bycia w jednym konkretnym.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 37 z 573 (13 140 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

U mnie też blokuje na bieżącą, rzadko zdarzają się sytuacje by pieniądze nie zostały zablokowane natychmiast.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 38 z 573 (13 138 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A czy jest polityka lub choćby zbliżony termin podania informacji dotyczącej wdrażania Apple Pay? Nie ukrywam że dotychczas ING raczej mnie nie zawodziło i oferowało satysfakcjonujące rozwiązania, impementując je w stopniu co najmniej poprawnym. Obecnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez BLIKa.
Nie da się jednak ukryć że dla osoby preferującej jak najszybsze transakcje, bezpieczne i niemal bez obsługowe jednocześnie posiadającej sprzęt Apple brak tej usługi stanie się cierniem w oku :/
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 39 z 573 (12 638 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Polityka jest taka, że przed oficjalnym wprowadzeniem Apple Pay do Polski nikt się nie wypowie bo każdy boi się kar. Na ten moment usługi nie ma i nie ma oczym rozmawiać. Wszystkie informacje o wprowadzeniu Apple Pay w przyszłym tygodniu są nieoficjalne, tak jak lista banków. Trzeba mieć nadzieje , że już niedługo sytuacja się rozwiąże i poznamy stanowisko banku.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 40 z 573 (12 634 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy