Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Patrząc na to jakimi dysponujemy informacjami na ten moment, nie liczyłbym na szybkie wprowadzenie tej usługi przez ING. W samych informacjach prasowych rzadko ING jest wymieniane jako bank, który wprowadzi Apple Pay.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 31 z 573 (14 184 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay


krzysztof1506 pisze:
4136

Nie wiem dlaczego nie mogę zacytować ale nie wnikam.....

 

Krzysztof - i na co zmienisz? Na bank gimbusów czyli mBank czy może na BZWBK, który nawet płatności kartą zbliżeniowo nie ma w czasie rzeczywistym? O Aliorze już nie wspomnę bo nie kopie się leżącego.

 

W każdym razie są kolejne nowe newsy

"Według Jacka Uryniuka z Cashless, wśród pierwszych banków, które zaoferują Apple Pay w Polsce, mają być m.in. Alior, BZ WBK, Getin, mBank “i jeszcze dwie inne instytucje”."

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 32 z 573 (14 152 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

19/06/2018 Apple Pay ma zostać uruchomione w następujących bankach:

  • Alior Bank
  • BGŻ
  • BZWBK
  • Getin Bank
  • mBank
  • Pekao

więc ING znowu w tyle... szkoda 

Odpowiedz
0 Lajków
Pepo2000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 33 z 573 (14 023 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

ING też nie ma w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 34 z 573 (13 892 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jak nie ma?
Moja karta ING i wszystkie płatności zbliżeniowe są od razu blokowane
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 35 z 573 (13 787 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Rzeczywiście, większość płatności zbliżeniowych blokujemy do rozliczenia na koncie od razu. Może zdarzyć się sytuacja, że niektóre płatności będą widoczne na koncie po rozliczeniu z punktem usługowo-handlowym.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 36 z 573 (13 642 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wcześniej korzystałem z urządzeń na Androidzie i przyzwyczaiłem się do płatności zbliżeniowych telefonem. Niestety w Apple możliwe jest tylko korzystanie z ich usługi, których u nas niestety nie ma. Jest to dla mnie o tyle ważne, że często nie zabieram portfele ze sobą. Jeśli chodzi o sam bank to poczekam i zobaczę, który będzie oferował Apple Pay. Obecnie oferty wszystkich banków są bardzo podobne, a nie mam musu bycia w jednym konkretnym.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 37 z 573 (13 078 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

U mnie też blokuje na bieżącą, rzadko zdarzają się sytuacje by pieniądze nie zostały zablokowane natychmiast.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 38 z 573 (13 076 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A czy jest polityka lub choćby zbliżony termin podania informacji dotyczącej wdrażania Apple Pay? Nie ukrywam że dotychczas ING raczej mnie nie zawodziło i oferowało satysfakcjonujące rozwiązania, impementując je w stopniu co najmniej poprawnym. Obecnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez BLIKa.
Nie da się jednak ukryć że dla osoby preferującej jak najszybsze transakcje, bezpieczne i niemal bez obsługowe jednocześnie posiadającej sprzęt Apple brak tej usługi stanie się cierniem w oku :/
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 39 z 573 (12 576 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Polityka jest taka, że przed oficjalnym wprowadzeniem Apple Pay do Polski nikt się nie wypowie bo każdy boi się kar. Na ten moment usługi nie ma i nie ma oczym rozmawiać. Wszystkie informacje o wprowadzeniu Apple Pay w przyszłym tygodniu są nieoficjalne, tak jak lista banków. Trzeba mieć nadzieje , że już niedługo sytuacja się rozwiąże i poznamy stanowisko banku.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 40 z 573 (12 572 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy