Odpowiedz

Re.: Apple Pay

Mam nadzieję, że ING stanie na wysokości zadania, skoro tyle mówili o wprowadzeniu Apple Pay jak tylko wejdzie do Polski. Oby wywiązali się z obietnic i wprowadzili tą usługę jednocześnie z innymi bankami.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 21 z 573 (16 150 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@viggen @krzysztof1506 Analizujemy wszystkie dostępne na rynku rozwiązania z obszaru płatności mobilnych. Na pewno rozważymy możliwość udostępnienia Apple Pay dla naszych klientów.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 22 z 573 (16 036 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@MonikaC

Świetnie. Tylko dlaczego taki mBank oraz BZWBK nie ukrywają tego, że wprowadzą ApplePay. A ING jak zwykle musi z wszystkiego robić tajemnicę.

Tajemnicę możecie robić jakbyście byli bankiem challengerem, który by na polski rynek wprowadzał nowości a inni musieliby za Wami nadążyć.

Niestety - raczej inne banki są przeważnie z przodu z nowościami, głównie BZWBK

 

ING jest raczej postrzegany jako bank konserwatywny, który nie lubi się wychylać przed szereg a raczej stoi z boku i dopasowuje się do rynku.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 23 z 573 (15 949 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ciekawe rzeczywiście, czy inne Banki słabo utrzymują tajemnice odnośnie informacji o Apple Pay, a ING to sie udaje. Z drugiej strony może nasz bank nie ma czym się pochwalić. Na Android Pay też trzeba było bardzo długo czekać.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 24 z 573 (15 865 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Szkoda tylko, że nie będzie w Polsce Samsung Pay. Wszystko już albo jest albo jest zapowiedziane ( Google Pay i Apple Pay) a Samsung postanowił, że nasz kraj jest już zbyt "rozwinięty" na Samsung Pay...

Szkoda

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 25 z 573 (15 488 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Na Ukrainie Apple Pay już jest,  w Polsce czekamy do Czerwca. Oby te informacje się potwierdziły. Duża niewiadomą niestety jest, które banki rzeczywiście będą obsługiwać tą usługę i czy nasz bank będzie jednym z nich. Według informacji użytkowników BZ WBK jest pewniakiem, po próbie dodania karty pojawia się regulamin, ale jeszcze nie działa. Podobna rzecz miała miejsce przed uruchomieniem Google Pay przez ING.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 26 z 573 (15 230 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Przed chwilą dostałem wiadomość od specjalisty ING. W wiadomości była odpowiedź na pytanie dotyczące potwierdzonych informacji o wprowadzeniu Apple Pay w Polsce. Według ów specjalisty ING nie planuje narazie wprowadzenia Apple Pay w Polsce. Z mojego doświadczenia  to tam każdy pisze coś innego. Nie rozumiem czemu ING nie potrafi przedstawić swojego oficjalnego stanowiska, każda odpowiedź na zadane pytanie przeczy poprzedniej, a to nie świadczy dobrze o banku. 

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 27 z 573 (14 878 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Apple Pay zapowiedziany na czerwiec
https://thinkapple.pl/2018/05/18/apple-pay-polska-data-premiery-18-22-czerwca/

Niestety ING na liście nie ma w ogóle. To nawet PKO BP jest (sic!). BZWBK ,mBank czy Alior nie dziwi (pewnie Orange Finanse i TMobile również), bo te 3 banki są bankami, które rynek nowości napędzają w Polsce (głównie BZWBK, który zaraz się zmieni w Santander)

"Wśród banków, które jako pierwsze zaoferują Apple Pay w Polsce wymienia się między innymi BZ WBK, mBank, Getin i Alior. Cashless pisze, że usługa ma trafić też do klientów PKO BB, ale prawdopodobniej później niż w czerwcu."

 

Brawo ING. Wy zawsze na końcu....

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 28 z 573 (14 856 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Dlatego ja tylko czekam na wprowadzenie Apple Pay przez inne banki i przenoszę się do tego z najlepszą aktualnie ofertą. Jeżeli ING na ten moment nawet nie planuje wprowadzenia do oferty tej usługi, to nie ma sensu czekać i się zastanawiać, czy to w ogóle kiedyś nastąpi.

Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 29 z 573 (14 830 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Widzę, że o ING cisza? 

Rozumiem, że na Apple Pay w ING przyjdzie nam poczekać dłużej? O ile w ogóle? 

Odpowiedz
0 Lajków
Ziomal
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-05-2018
Wiadomość 30 z 573 (14 568 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy