Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Witam,

Również jestem bardzo zainteresowany możliwością płacenia zegarkami Samsung. Proszę o rozważenie wdrożenia takiego rozwiązania. Byli byście jako bank bardzo atrakcyjni wprowadzając w Polsce jako pierwsi takie możliwości i udogodnienia dla wielu posiadaczy tych zegarków tak popularnej firmy.

JacekGdynia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
06-04-2019
Wiadomość 31 z 59 (15 764 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@JacekGdynia Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 32 z 59 (15 700 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Witam. Proszę o odświeżenie informacji dotyczącej wprowadzenia obsługi Samsung Pay w Polsce lub dedykowanej aplikacji dla zegarków Samsung z systemem Tizen.

nismo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
3
06-07-2017
Wiadomość 33 z 59 (15 389 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Aktualnie nie planujemy wprowadzenia Samsung Pay i aplikacji dedykowanej dla smartwatch'y Samsunaga. Jeśli w przyszłości wprowadzimy takie rozwiązanie, to poinformujemy o tym.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 34 z 59 (15 356 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Czy naprawdę tak wielki i nowoczesny bank nie może zainwestować chociaż w aplikację na smartwatche Samsunga? Obecnie nie ma lepszego smartwatcha na rynku od Galaxy Watch, ale jego potencjał jest w Polsce hamowany przez brak możliwości wykorzystania modułu NFC do płatności zbliżeniowych. Dajcie innym bankom dobry przykład...

ArtR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
14-11-2018
Wiadomość 35 z 59 (15 176 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

[ Edytowane ]
Mało satysfakcjonująca odpowiedź. Społeczność użytkowników Smartwatcha z systemem Tizen jest ogromna na całym świecie o ile nie największą a jest ignorowana przez wasz bank. Mam u was spore środki i z pewnością przeniosę je do pierwszego banku który zajmie się umożliwienie mi najwygodniejszej formy płatności jaką jest zegarek z nfc. Jak wy nie wyjdziecie w stronę klienta to klient wyjdzie w stronę innego banku który poważnie traktuje rozwój i potrzeby klienta.
SpiderGisz78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
09-06-2019
Wiadomość 36 z 59 (14 923 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Na ten moment nie mamy planów wprowadzenia Samsung Pay, ale analizujemy wszystkie rozwiązania jakie pojawiają się na rynku. Jeśli Samsung Pay wejdzie na polski rynek, przeanalizujemy możliwość wdrożenia tego rozwiązania. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 37 z 59 (14 882 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Co do płatności samsung pay to musimy chyba uderzyć na fora samsunga aby udostępnił w Polsce bo wedle artykułu https://www.cashless.pl/6002-koreanczycy-szukaja-w-polsce-osoby-do-rozwoju-samsung-pay-niestety-do-s...  na razie nie planuje.

Odpowiedz
0 Lajków
j3ryw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
4
03-01-2016
Wiadomość 38 z 59 (14 283 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Samsung udostępnił ankietę o płatnościach może jednak są zainteresowani płatnościami w naszym kraju tylko muszą sprawdzić jakie by było zainteresowanie link do ankiety http://t.m1.email.samsung.com/r/?id=hd3220ee2,64ac6f3e,6553a401

j3ryw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
4
03-01-2016
Wiadomość 39 z 59 (12 632 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Ankieta wypełniona, dzięki.

Odpowiedz
0 Lajków
Wojciech_Kania
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
21-09-2018
Wiadomość 40 z 59 (12 625 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy