Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Samsung Pay nie będzie na razie w Polsce takie jest stanowisko Samsunga na tą chwilę
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 11 z 59 (15 481 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Takie jest stanowisko Samsunga bo Samsung nie mógł się dogadać z żadnym dużym bankiem w Polsce. Może więc ING wyjdzie przed szereg i polubi się z Samsungiem? Albo chociaż aplikacja na Tizen?
Odpowiedz
0 Lajków
ArtR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
14-11-2018
Wiadomość 12 z 59 (15 474 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Nie dlatego nie ma Samusng Pay, Samsung nie wchodzi na rynek Polski bo nasz rynek płatności jest zbyt rozwinięty
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 13 z 59 (15 473 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Też czytałem ten artykuł na pewnym popularnym portalu, z tymże... to jest artykuł z lipca zeszłego roku. Po ponad roku ilość użytkowników GooglePay czy ApplePay zwiększyła się zapewne wielokrotnie i banki przekonały się, że warto wykładać duże pieniądze i wdrażać nowe płatności zbliżeniowe bo w efekcie wychodzą na tym na plus. W mojej opinii pozostaje zatem liczyć na dobre chęci z obu stron tj. Samsunga i największych banków w Polsce. Wszyscy będą wtedy zadowoleni, a już najbardziej grono potecjalnych użytkowników Samsung Pay wyczekujących z niecierpliwością tej usługi.
Odpowiedz
0 Lajków
ArtR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
14-11-2018
Wiadomość 14 z 59 (15 459 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Pozwolę sobie zapytać ponownie o jakieś konkrety? Czy prowadzone są jakieś rozmowy w tej kwestii lub jakiekolwiek inne ruchy? Jeśli pomysł został całkowicie porzucony to też będę wdzięczny za informację.

Odpowiedz
0 Lajków
ArtR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
14-11-2018
Wiadomość 15 z 59 (15 282 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

ArtR Nie planujemy odrębnej aplikacji na zegarki. 

Obecnie umożliwiamy płatności Google Pay na zegarkach z systemem Android i modułem NFC. Wkrótce udostępnimy Apple Pay, które umożliwi płatności Apple Watch.
Analizujemy również możliwość wdrożenia GarminPay

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 16 z 59 (15 273 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Nie chodzi o Garmin Pay tylko Samsung. Wiem, że najlepiej jest unikać odpowiedzi na niewygodne pytanie ale odpowiedzią na Samsung pay nie jest Garmin...
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 17 z 59 (15 258 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Analizujemy wszystkie rozwiązania jakie pojawiają się na rynku, również Samsung Pay. W najbliższym czasie nie planujemy wdrożenia tej formy płatności.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 18 z 59 (15 207 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Czy już coś wiadomo kiedy będzie możliwość płacenia usługa   garmin pay ?

   

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-11-2018
Wiadomość 19 z 59 (14 901 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Nie planujemy wdrożenia Garmin Pay w tym roku. Nie wykluczamy jednak tego w przyszłości. 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 20 z 59 (14 765 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy