Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@AgnieszkaR

Gdzie mogę znaleźć ten czat, ponieważ jak już wpsominałem wiadomość także mi nie działają.

Odpowiedz
0 Lajków
alek26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
25-06-2018
Wiadomość 11 z 23 (41 164 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]

@danielo Proszę, wyczyść pamięć podręczną. Możesz również wyłączyć aplikacje z których nie korzystasz. Zwolnienie pamięci RAM w telefonie powinno pomóc. 
Z każdą kolejną aktualizacją poprawiamy wydajność naszej aplikacji.
Na ekranie startowym możesz dodać skrót Twojego konta. Po kliknięciu w niego - przejdziesz do logowania. 
Przykro mi, że ta zmiana wpłynęła na Twoją decyzję o dalszej współpracy z nami. Zapoznajemy się z każdą przesłaną opinią. 

@alek26 Skorzystaj z aktualnej wersji przeglądarki Google Chrome.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 12 z 23 (41 115 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@PatrycjaT
Czy ta odpowiedź to żart?
Czyli co, jak otworzę aktualną wersję Chroma to magicznie wyskoczy mi wasz komunikator, czy spłynie na mnie oświecenie i nagle dowiem się gdzie mogę zgłosić ten problem???
Proszę powiedz mi skąd mogę ściągnąć tą cudowną aktualizacje.
Czy ktokolwiek z moderatorów chociaż próbuje przeczytać pytania na które udzielacie odpowiedzi, czy generujecie losowe porady?
alek26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
25-06-2018
Wiadomość 13 z 23 (40 767 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@alek26 Czat w Moim ING to rozwiązanie, które nie tak dawno pojawiło się w naszym banku. Nadal je rozwijamy, natomiast już teraz dzięki tej formie kontaktu nasi klienci mogą kontaktować się z naszymi specjalistami online po zalogowaniu do swojej usługi.. Obecnie jest on dostępny tylko w pełnej wersji systemu (Moje ING), jeżeli zalogujesz się do niego przez przeglądarkę Google Chrome. Ikonę naszego czata znajdziesz w prawej dolnej części ekranu Twojej bankowości internetowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 14 z 23 (40 738 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]

Odpowiedź do moderatora Pani AgniszkiR - Cóż to za porada zmniejszenia czcionki w ustawieniach telefonu ?? Sorki ale jak zmniejszę w ustawieniach rozmiar czcionki aktualnie zmniejsza mi się  w całym telefonie, czego akurat nie chcę. Chcę tylko by w aplikacji była mniejsza czcionka, sama aplikacja nie skakała jak szalona po telefonie i była po prostu stabilna, więc jakiekolwiek ustawianie w telefonie nie jest dobrym i sensownym pomysłem niestety.  :/ Nadal nie zmienię zdania, aplikacja jest po prostu do bani, tym bardziej, że ostatnio nawet nie chce się wczytywać. :/

Odpowiedz
0 Lajków
KasiaC
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
02-07-2018
Wiadomość 15 z 23 (39 864 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@KasiaC Przez naszą społeczność nie jesteśmy w stanie zaproponować Ci innego rozwiązanie. W tej sytuacji napisz do nas w Moim ING i prześlij nam zrzuty ekranu na których widać co się dzieje na Twoim telefonie. Na tej podstawie nasi specjaliści sprawdzą co może być tego powodem. Mam nadzieję, że to pomoże. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 16 z 23 (39 809 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Zarówno ja, jak i mój mąż mamy dokładnie te same problemy z tą aplikacją. Najgorsza aplikacja, jaką mamy. Wspomnę tylko, że posiadamy jedne z flagowych telefonów Samsunga i Huawei. Problem zgłaszałam 2 x do ing, nic się nie zmieniło od 3 lat.
Odpowiedz
0 Lajków
magdazdu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
23-08-2022
Wiadomość 17 z 23 (15 109 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Żadna z tych podpowiedzi nie rozwiązała problemów z tą aplikacją.
Odpowiedz
0 Lajków
magdazdu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
23-08-2022
Wiadomość 18 z 23 (15 106 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@magdazdu - tak z ciekawości - skąd apka ING w Huawei skoro ma on bana na sklep Play?

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 19 z 23 (15 081 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Huawei Mate20 128 bynajmniej nie ma bana. Aplikacja ze sklepu play. Mogę wysłać zdjęcie wiecznie kręcącego się kółka w aplikacji... czasem wywala jakiś błąd, ale zwykle kręci się w nieskończoność kółko.
magdazdu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
23-08-2022
Wiadomość 20 z 23 (15 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy