Odpowiedz

Aplikacja dla spółki cywilnej

Dzień dobry, mam problem z uruchomieniem aplikacji mobilnej w ING dla spółki cywilnej. Własnie wyczytałem na forum w poście z kwietnia, że ktoś również takiej możliwości nie ma. O co w tym wszystkim chodzi? Przed podpisaniem umowy konsultanci na infolinii i stacjonarni w banku zapewniali o blikach, aplikacjach mobilnych. Nikt słowem nie wspomniał, że spółki cywilne mają jakieś ograniczenia. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd wynikają ograniczenia spółek cywilnych. Dlaczego uniemożliwia się przedsiębiorcom działającym w spółkach cywilnych korzystanie z pełnej funkcjonalności?

Odpowiedz
0 Lajków
OlafLarry
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-11-2017
Wiadomość 5 z 14 (10 011 wyświetleń)

Mobile Ing dla sc, kiedy?

Witam
Nauczyliscie mnie skorzystać z bankowości mobilnej, a teraz mi to wylaczyliscie w nowej wersji apki. Kiedy zamierzacie umożliwić spółką z korzystania tak jak było to wczesniej? Nie bede ukrywał ze jest to dosc ważne dla mnie i już zaczynam znów patrzeć na ofertę innych banków.
Odpowiedz
0 Lajków
krisprince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2017
Wiadomość 1 z 14 (9 612 wyświetleń)

Re.: Mobile Ing dla sc, kiedy?

@krisprince Pracujemy nad rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Na ten moment nie znamy terminu udostępnienia aplikacji dla spółek.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 14 (9 510 wyświetleń)

Re.: Mobile Ing dla sc, kiedy?

Witam
Czas leci, a ja jak nie mialem dostepu do konta z komorki tak nie mam. Jak mozna bylo wypuścić taki badziew na rynek jak obecna apka? Nie ma chyba zadnej pozytywnej zmiany. Nie bede ukrywal za ja tracę juz cierpliwosc. Przeszedlem do Was m.in. ze wzgledu na mozliwosc latwej obslugi konta z telefonu, tableta. Teraz mi ta opcje odebraliscie. Szkoda, bo na prawde polubilem ten bank.
Smieszne jest tez to ze nie mozna zalogować sie na dwa rozne konta Emotikon: Szczęśliwy. Tylko jeden login jest obslugiwany, masakra. Za duzo sie skupiliscie nad tym żeby było ładnie, a nie nad tym aby było lepiej klientom.
Odpowiedz
0 Lajków
krisprince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2017
Wiadomość 3 z 14 (9 100 wyświetleń)

Re.: Mobile Ing dla sc, kiedy?

@krisprince Obecnie nie znamy jeszcze terminu wprowadzenia aplikacji mobilnej dla spółek, prosimy jeszcze o cierpliwość.

To się zgadza, że logowanie do aplikacji Moje ING mobile działa w formie jeden login - jedno urządzenie. Na drugim loginie można zalogować się przez usługę Moje ING na przeglądarce intenretowej.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 14 (9 072 wyświetleń)

Re: Aplikacja dla spółki cywilnej

Pracujemy nad tym, żeby jak najszybciej udostępnić naszą aplikację dla spółek cywilnych. Jak tylko będzie dostępna, poinformujemy o tym.
Prosimy jeszcze zaczekać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 6 z 14 (9 979 wyświetleń)

Re: Aplikacja dla spółki cywilnej

Mnie też pracownik banku zapewniał że aplikacja będzie dostępna i to kilkukrotnie na etapie podpisywania dokumentów. Żeby było śmieszniej to widać było to raczej nowy pracownik który miał za plecami przełożonego który przysłuchiwał się całej rozmowie i jakoś też nie miał wątpliwości. Zastanawiam się czy ING ma już taki standard żeby klienta zwabić w ten sposób? Wiadomo że większości nie będzie się chciało załatwiać drugi raz formalności i koniec końców zostaną z tym ***ianym kontem. Udogodnienie dla spółki polega tylko na tym że nie muszę iść na pocztę. Rewelacja !

Odpowiedz
0 Lajków
rafmal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-11-2017
Wiadomość 7 z 14 (9 911 wyświetleń)

Re: Aplikacja dla spółki cywilnej

[ Edytowane ]

Przepraszamy Was za to, że obecnie nie możecie jeszcze korzystać z nowej wersji naszej bankowości, natomiast tak jak wspomniała Marta pracujemy nad tym, aby nowy system został udostępniony dla spółek tak szybko jak to możliwe.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 8 z 14 (9 813 wyświetleń)

Re: Aplikacja dla spółki cywilnej

W kwietniu, maju br również pojawiły się informacje na forum że trwają prace nad aplikacją dla spółki.... Nie rozumiem również dlaczego dla przedsiębiorcy będącego wspólnikiem spółki cywilnej, nie posiadającej osobowości prawnej trzeba jakiejś skomplikowanej wersji aplikacji mobilnej, wymagającej wielomiesięcznego programowania. Dlaczego nie można się logować na aplikacji dostępnej dla przedsiębiorcy nie będącego wspólnikiem. Nie rozumiem. Po świętach dowiem się jak jest w innych bankach.

Odpowiedz
0 Lajków
OlafLarry
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-11-2017
Wiadomość 9 z 14 (9 664 wyświetleń)

Re: Aplikacja dla spółki cywilnej

Pojawiła się nowa bankowość internetowa dla spółek cywilnych (nie wiem jak z innymi przedsiębiorcami). A tam wielki przycisk BANKUJ MOBILNIE!!! Czy to znaczy że już możemy instalować apkę na telefony? Jeśli tak to Serce

Odpowiedz
0 Lajków
OlafLarry
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-11-2017
Wiadomość 10 z 14 (9 478 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy