Odpowiedz

Aplikacja Ing buissnes na iPhonie x problem

Po instalacji wszystko działa. NATO kasy po aktywacji tuch id od razu aplikacja się zamyka. Przy każdym uruchomieniu otwiera się i od razu zamyka. Muszę ja wtedy znów odinstalować i zainstalować bez aktywacji tuch id. Wcześniej działało ale od momentu resetu iphony już nie działa i tylko pozostaje mi za każdym razem wpisywanie hasła. Nie wiem może ma to związek z tym ze iPhonie x nie ma tuch id tylko face id ale wcześniej działało.
Wersja ios to 11.4.1
Odpowiedz
0 Lajków
Toudi84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
16-09-2018
Wiadomość 1 z 4 (8 771 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Ing buissnes na iPhonie x problem

[ Edytowane ]

W tym modelu telefonu faktycznie nie ma Touch ID.
Możesz korzystać z logowania za pomocą Face ID.
Jeśli w ostatnim czasie zmieniłeś/aś telefon z poprzedniego modelu na iPhone X i zaczytałeś/aś dane z backup'u z iCloud - system skopiował i zainstalował na Twoim telefonie wszystkie dotychczasowe ustawienia, w tym także ustawienia logowania Touch ID.
Aby to zmienić usuń całkowicie aplikację z telefonu:

  • Ustawienia/Ogólne/iPhone Pamięć/Moje ING/Usuń aplikację.

Następnie pobierz najnowszą wersję w AppStore i przejdź przez aktywację dostępu do konta. 

Pamiętaj, że za każdym razem, kiedy zmienisz dane biometryczne w telefonie, aplikacja będzie wymagała reinstalacji.

Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami bezpośrednio 32 357 00 24.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (8 698 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Ing buissnes na iPhonie x problem

Pytanie dotyczyło aplikacji Ing buissnes a nie moje Ing. Moje Ing działa tylko buissnes nie.
Odpowiedz
0 Lajków
Toudi84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
16-09-2018
Wiadomość 3 z 4 (8 632 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja Ing buissnes na iPhonie x problem

Toudi84 Wiemy o błędzie Face ID na iPhonie X na systemie iOS w wersji wyższej niż 11. Pracujemy nad wyprowadzeniem tej usterki i wgraniem poprawki. Planujemy to zrobić w najbliższym czasie, ale nie mogę podać Ci jeszcze dokładnej daty. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (8 593 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy