Odpowiedz

Re.: Android Pay

Zastanawiam się jak możesz porównać rozwiązanie takiego giganta jak Google wspierane w wielu krajach przez banki kontra własną aplikacja HCE, gdzie tu porównanie, gdzie uniwersalnosc rozwiązania.

Plus to ze nie ma się co zastanawiac nad 'przyjęciem' Android Pay, nowoczesne, latwe w obsłudze, popularne w krajach rozwiniętych a dodatkowo już od dawna dzialajace. Po co wymyślać koło na nowo skoro to już działa?
Odpowiedz
0 Lajków
destroyerpl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
15-11-2016
Wiadomość 31 z 203 (24 747 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Z HCE to podejrzewam, że oni nie mogą sobie poradzić z tym jak płacić offline jak to jest w innych aplikajcach bankowych, bo moje ing działa tylko online. I jezeli nie rozwiążą tego problemu, to wprowadzając HCE w aplikacji bedą daleko za resztą. Nie bedziesz miał zasiegu w sklepie i będziesz mógł zapomnieć o całej tranzakcji. Apropo Android Pay, to trzeba być tumanem, żeby nie wierzyć w sukces tej aplikacji, która jest skazana na sukces. Podejrzewam, ze jak wejdzie do Polski Samsung Pay, to wszyscy posiadający telefon tej firmy, jak np. ja, na pewno bedą z niej korzystali, bo można placić nie tylko prze NFC, ale rownież przez czytnik magnetyczny, a jeszcze sporo jest takich terminali, jak choćby samoobsluga w Tesco. Pod wieloma wzgledami ING wyprzedza inne banki, ale pod wzgledem nowych technologi placenia, grzeje tyły. A sądzę, ze aplikacja moje ing jeszcze dlugo będzie miała dużo do życzenia względem sprawnego działania. Jest duzo lepiej w wersji 2.0.1, ale jeszcze długa droga przed nią. I nie ma sie dziwić odpowiedzią konsultantów, ze dziękują za opinię i cały czas pracują nad jej udoskonaleniem, bo w sumie co mają pisać. Pewnie i tak już sami są rozgoryczeni całą sytuacją i że wszystko tak sie ciągnie długo.

Odpowiedz
0 Lajków
Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 32 z 203 (24 421 wyświetleń)

Re.: Android Pay

No cóż... na razie to będę się cieszył, jeśli HCE zacznie działać wyłącznie online - ale będzie działać. Potem będzie czas na dopracowywanie...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 33 z 203 (23 452 wyświetleń)

Re.: Android Pay


Wczoraj zapomniałem portfela na siłownię., z paniami w recepcji jakoś poszło 😀, no ale w sklepie miałem tylko telefon i kupić nic nie mogłem, a czemu ? Bo bank jeszcze nie wprowadził android Pay? Czy ktoś zna jakiś przybliżony termin wprowadzenia tej opcji?
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 34 z 203 (23 206 wyświetleń)

Re.: Android Pay

[ Edytowane ]

Jeżeli masz tylko telefon i naszą aplikację mobilną to możesz płacić kodami BLIK. Najpierw planujemy wprowadzić płatności mobilne HCE.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 35 z 203 (23 180 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Tylko płacenie BLIK jest niebezpieczne , płacąc w sklepie przy kasie muszę wpisać PIN do aplikacji przy obcych osobach plus 10 kamerach. Ta opcja płacenia będzie bezpieczniejsza w momencie kiedy wprowadzicie logowanie odciskiem palca. Niestety tego też jeszcze nie macie (chodzi o androida)
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 36 z 203 (23 118 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Nie wiem jak Ty korzystasz z telefonu, ale ja bez problemu mogę zasłonić klawiaturę, by wpisać PIN do aplikacji...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 37 z 203 (23 113 wyświetleń)

Re.: Android Pay

No to super mam nadzieję że 100 na 100 razy udaje się dobrze wszystko zasłonić i nie wyglądać przy tym jak dziwolag. Dodatkowo większość ludzi nie zabezpiecza tak dobrze pinu. Ja tylko chce wskazać podatność tej formy płatności.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 38 z 203 (23 107 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Żadna forma płatności nie jest w 100% bezpieczna. Trzeba cierpliwie czeka na HCE, a potem Android Pay...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 39 z 203 (23 105 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Wiem , ale mam nadzieję że ING weźmie się i ogarnie temat tego głupiego odcisku palca, tym bardziej że na iOS on od dawna jest.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 40 z 203 (23 095 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy