Odpowiedz

Re.: Android Pay

[ Edytowane ]

Mam tylko nadzieję, że to opóźnienie związane z wdrożeniem Android Pay nie są spowodowane zintegrowaniem tej płatności z aplikacją Moje ING. W aplikacji mobilnej są płatności HCE Mastercard i to wystarczy. Wolę mieć możliwość płacenia przez Android Pay jako osobnej aplikacji, a nie dodatkowo instalować Moje ING.

Starx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
18-12-2016
Wiadomość 91 z 203 (24 236 wyświetleń)

Re.: Android Pay

To będzie na pewno jako osobna aplikacja, tak jak jest z aplikacjami innych banków. Tutaj bank musi zintegrować swoje API z API AP, żeby wszystko funkcjonowało poprawnie Emotikon: Mrugający

https://spolecznosc.ingbank.pl/-/Blog/Moje-ING-mobile-sprawdź-jak-będzie-rozwijać-się-nasza-nowa/ba-...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 92 z 203 (23 355 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Podoba mi się bardzo konsekwencja w pracach nad aplikacją.! Mamy paragony w aplikacji, logowanie odciskiem, to następny będzie Android Pay Emotikon: Szczęśliwy Ciekawe tylko jaki jest postęp tych prac... I oby nie było jak w mBanku...

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 93 z 203 (23 314 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@Konto usunięte Systematycznie dodajemy nowe funkcje do aplikacji Moje ING mobile. Jeszcze w tym półroczu planujemy dodać Android Pay. Informacje o tym jak planujemy rozwijać aplikację możesz sprawdzić na naszym Blogu.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 94 z 203 (23 212 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Mój poprzedni post opierał się na informacjach dostępnych na blogu, porównanych do obecnej sytuacji, tzn. że wszystko jest realizowane wg opisanego na blogu planu działania. Jak zwróciłem uwagę, teraz jest czas na Android Pay. Chciałem się dowiedzieć jak z postępem tych prac...? Termin planowanego udostępnienia to 2 połowa 2017 roku. Właśnie niedługo minie 3 kwartał, a my nie wiemy nic... Wystarczyłaby zwykła odpowiedź typu "przełom listopada i grudnia"... 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 95 z 203 (22 300 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Chciałabym Ci pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania, ale nie posiadamy dodatkowych informacji w tym temacie. Cały czas pracujemy nad Android Pay. Jeśli będziemy znali datę wprowadzenia to na pewno Was o tym poinformujemy.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 96 z 203 (19 195 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Może zamiast dodawać nowe funkcje dla wybranych, zajmiecie się pracami nad udostępnieniem WSZYSTKIM KLIENTOM aplikacji mobilnej?

To samo dotyczy bankowosci On-Line. Od roku mamicie obietnicami że będzie dostępny nowy system dla Kont Direct. i co? I nic. Obiecanki-cacanki.

Odpowiedz
0 Lajków
WitKac7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
3
21-08-2017
Wiadomość 97 z 203 (19 005 wyświetleń)

Re.: Android Pay

"Kiedyś byliście przykładem . . ."

Jak to mawia mister Havranek: ale to se nevrati !

I tego się trzymajmy.

Odpowiedz
0 Lajków
WitKac7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
3
21-08-2017
Wiadomość 98 z 203 (19 005 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Jeżeli prowadzisz działalność w formie spółki, konto możesz obsługiwać za pośrednictwem systemu transakcyjnego ING BankOnLine, przez stronę www.

Obecnie aplikacja mobilna dostępna jest tylko dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców prowadzących działalność jednoosobową.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 99 z 203 (18 904 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Przecież jest nowy system dla kont Direct... ?
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 100 z 203 (18 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy